28. oktobris, 2016

Komunikācijas trūkums ir liela Latvijas IT kopienas problēma

Komunikācijas trūkums ir liela Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) kopienas problēma, šodien notiekošajā “Executive forumā” sacīja IT uzņēmuma “Proact IT Latvia” izpilddirektors Dmitrijs Šarafutdinovs.
“Darbojamies Latvijā teju 20 gadus kā daļa no starptautiskas “Proact” uzņēmumu grupas, bet pieļauju, ka daudzi no jums par mums dzird pirmo reizi, un tā ir viena liela problēma Latvijas IT kopienā – komunikācijas trūkums,” atzina Šarafutdinovs, piebilstot, ka IT kopienai pieklibo gan ar valsti, gan sabiedrību, gan bieži vien paša uzņēmuma iekšienē, visiem esot aizņemtiem ar ikdienas darbiem un daudz nedomājot par komunikāciju ar ārpasauli.
Viņš uzsvēra, ka sekmīgāka būtu ieguvums visām pusēm. “Dodamies ceturtās industriālās revolūcijas virzienā, kurā IT spēlē vadošo lomu, tāpēc ceram, ka Latvijā kādu dienu IT kopiena kļūs gana saliedēta, lai varētu paust kopīgu viedokli par sabiedrībai svarīgiem jautājumiem,” sacīja uzņēmējs.
Kā ziņots, šodien Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā norisinās “Executive forums“, kurā tiekas starptautiska ekspertu komanda, lai diskutētu par pieaugošo IT lomu vadības procesos. Forumā tiek runāts par to, kā atrast un noturēt IT speciālistus sarūkošajā Latvijas darba tirgū un kādi drošības, datu aizsardzības un citi nāk līdzi jaunākajām tehnoloģijām.

Informācija: BNS

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda