Sākums arhivs Lattelekom jaunais pakalpojums Virtuālais Telefons

Lattelekom jaunais pakalpojums Virtuālais Telefons

3 minūtes lasīšanai
logo lattelecom

Pakalpojums Virtuālais telefons sniedz iespēju lietot Lattelecom tīkla numuru bez fiziskas tālruņa līnijas.
Jaunums! Tagad Virtuālais telefons ir lietojams ne tikai
uz datora (PC, Mac), bet arī uz planšetdatora vai viedtālruņa!
Esiet mūsdienīgs – piesakieties un lietojiet!
Pakalpojuma lietošanai tiek izmantota uz izvēlētās ierīces instalēta tālruņa aplikācija, kas, izmantojot interneta pieslēgumu, ļauj zvanīt, saņemt zvanus un lietot papildu pakalpojumus. Virtuālais telefons nav piesaistīts konkrētai adresei, un to iespējams lietot jebkur, kur ir pieejams platjoslas interneta pieslēgums (birojā, mājās vai Wi-Fi pieslēguma punktos Latvijā vai ārzemēs) ar pakalpojumam atbilstošām tehniskajām prasībām.
Pakalpojums būs piemērots, ja:
ja esat kustībā, tomēr vēlaties būt sasniedzams gan pa mobilo, gan pa fiksēto tālruni ja ir nepieciešamas ērtas saziņas iespējas ar klientiem un sadarbības partneriem, bet uzņēmuma darbībai nav nepieciešamas pastāvīgs birojs un fiksētais tālrunis;
ja nepieciešams fiksētā tālruņa numurs, bet tiek izmantots internets no cita pakalpojuma sniedzēja (ne Lattelecom) un tālruņa līnijas ierīkošana nav iespējama;
ja nepieciešams zvanīt no ārzemēm uz Latviju – izmantojot interneta tīklu, savienojums Lattelecom tīklā tiks nodrošināts bez maksas;
ja jāveic ilgākas sarunas, piemēram, jāsaskaņo līguma nosacījumi, jākonsultē pa tālruni utt., tai skaitā sarunas laikā nepieciešams rediģēt dokumentus vai aizpildīt informāciju datorprogrammā. Lietojot Virtuālo telefonu, austiņas un mikrofons ļaus ērti runāt pa telefonu un vienlaicīgi strādāt ar datoru.
Izmantojot zvaniem datoru, planšetdatoru vai smartphone, adresāts saņems zvanu no Jūsu uzņēmuma fiksētā tālruņa numura. Tāpēc, lai kur arī Jūs atrastos, vienmēr varēsiet veikt zvanus no sava “biroja”.
Lattelecom Virtuālais telefons nodrošina pilnvērtīgu iespēju izmantot fiksēto tālruni bez vadiem, t. i., zvanīšanai tiek izmantots Jūsu Lattelecom fiksētā tīkla numurs, ļaujot saņemt vai veikt zvanus, atrodoties jebkurā valstī pasaulē, kur vien eksistē interneta pārklājums.
Virtuālais telefons ir vienkārši lietojams un ļauj būtiski ietaupīt: sarunas Lattelecom tīklā ir bez maksas no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot interneta pieslēgumu.
Pakalpojums ietver:
Lattelecom fiksētā telekomunikāciju tīkla numuru;
pieslēguma parametrus, kas nepieciešami pakalpojuma aktivizēšanai (jāievada tālruņa aplikācijā);
2 500 sarunu minūtes mēnesī Lattelecom tīklā bez maksas;
iespēju zvanīt mobilo un starptautisko tīklu abonentiem par pazeminātiem tarifiem (skat. sadaļu Maksa par pakalpojumu);
dažādus papildpakalpojumus – pāradresācijas, zvanīto un saņemto zvanu saraksts, video zvans u.c, daļu no kuriem nodrošina Lattelecom pakalpojuma sniegšanas platforma (papildpakalpojumi tiek aktivizēti ar taustiņu komandām), daļu tālruņa aplikācija.
Tas ir vienkārši! Lai lietotu pakalpojumu, uz izvēlētās iekārtas (datora, planšetes vai viedtālruņa) tikai ir jāuzinstalē atbilstoša tālruņa aplikācija.Ja vēlaties izmantot Virtuālo telefonu no sava planšetdatora vai viedtālruņa, aplikāciju uzstādīšana tiek nodrošināta, apmeklējot atbilstošo aplikāciju veikalu: Android OS iekārtām App store, Simbian OVI Store, Iphone App Market.
Tur atradīsiet bezmaksas un maksas aplikācijas. Rekomendējam sākt ar bezmaksas aplikācijām, kas nodrošina nepieciešamās pamata funkcijas, un to izvēlē balstīties uz lietotāju novērtējumu. Savukārt, ja vēlaties izmantot maksas aplikāciju, vispirms izmēģināt tās testa versiju, jo kāda no iegādātās aplikācijas papildu funkcijām var nebūt pieejama. Maksas aplikāciju ražotāji izstrādā savus produktus atbilstoši pasaules lielo telekomunikāciju operatoru tehniskajam risinājumam, kas atsevišķu funkciju nodrošināšanai var atšķirties no Lattelecom tehniskā nodrošinājuma.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…