Sākums Tehnoloģijas Latviešu jaunuzņēmums māca visu pasauli fotografēt ar iPhone

Latviešu jaunuzņēmums māca visu pasauli fotografēt ar iPhone

2 minūtes lasīšanai
iphone fotografe

Bija nepieciešami 6 gadi, lai ideja, kas radās vienkāršā studentu kopmītnē, kļūtu par vienu no veiksmīgākajiem e-apmācību biznesiem pasaulē. iPhone Photography School sākās kā blogs ar ieteikumiem fotografēšanā, izmantojot iPhone viedtālruni, bet jau drīz kļuva par strauji augošu e-apmācību platformu, kas 2017.gadā apgrozīja 5,2 miljonus EUR.

Gandrīz 60 000 iedzīvotāju no lielākās daļas pasaules valstīm ir atzinīgi novērtējuši latviešu paveikto, uzsverot, ka apmācību veiksmes pamatā ir video kursi, kas izstrādāti vienkāršā, visiem saprotamā valodā un kas ļauj jebkuram interesentam attīstīt iemaņas bez nepieciešamām priekšzināšanām un izpratnes par sarežģītiem terminiem.

Līdz šim video kursi e-apmācību platformā tika veltīti fotografēšanas prasmju attīstīšanai ar iPhone viedtālruņiem. Lielais pieprasījums ļāva attīstīt nākamo ideju – piedāvājot video kursus arī tradicionālajā fotogrāfijā, ko apguvuši jau 7000 cilvēku.

“Līdzšinējā pieredze liecina, ka cilvēki pasaulē ir gatavi un labprāt mācās ar video palīdzību.  Tomēr ir jāievēro vairāki principi, lai apmācības uzskatītu par rezultatīvām. Piemēram, video kursi ir strukturēti tā, lai sniegtu pircējam ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praksē demonstrētu katru ieteikumu un pēc tam aicinātu klientu pašu atkārtot piemēru,” skaidro iPhone Photography School dibinātājs Emīls Pakārklis, piebilstot, ka ievērojot šo principu veiksmīgi e-vidē var mācīt ne tikai fotografēšanu.

Viens no nozīmīgākajiem uzņēmuma attīstības lēcieniem bija 2017.gadā, kad, pateicoties veiksmīgai reklāmas stratēģijai Facebook sociālajā tīklā, izdevās kāpināt video pārdošanas apjomus pasaulē, palielinot apgrozījumu par 3,5 reizēm. “Mēs sekojam līdzi aktualitātēm online jomā, kas ir nemitīgā pārmaiņu procesā. Ik dienu izmēģinām dažādas taktikas, kā uzrunāt cilvēkus visā pasaulē. Varu apgalvot, ka neviens no malas mums nav palīdzējis, visas idejas ir pašu radītas un mēs mācāmies katru dienu, lai sasniegu vēl vairāk cilvēkus visā pasaulē,” stāsta Emīls Pakārklis piebilstot, ka vislielākais prieks visai komandai ir tad, kad tūkstošiem cilvēku atgriežas, lai turpinātu apgūt jaunas zināšašnas.

iPhone Photography School nākotnes mērķi ir gana ambiciozi – kļūt par labāko fotografēšanas apmācības resursu pasaulē. Un, lai šādu mērķi sasniegto, svarīgi uzņēmumam ir veidot spēcīgu komandu, kas nozīmē izcilas darba vides izveide un būtiskas investīcijas komandas zināšanās. Tādēļ uzņēmuma vadība īpašu uzmanību pievērš darbinieku iespējām mācīties un strauji apgūt pašas jaunākās online biznesu tendences.

 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…