26. jūnijs, 2018

Latviešu jaunuzņēmums māca visu pasauli fotografēt ar iPhone

iphone fotografe

Bija nepieciešami 6 gadi, lai ideja, kas radās vienkāršā studentu kopmītnē, kļūtu par vienu no veiksmīgākajiem e-apmācību biznesiem pasaulē. iPhone Photography School sākās kā blogs ar ieteikumiem fotografēšanā, izmantojot iPhone viedtālruni, bet jau drīz kļuva par strauji augošu e-apmācību platformu, kas 2017.gadā apgrozīja 5,2 miljonus EUR.

Gandrīz 60 000 iedzīvotāju no lielākās daļas pasaules valstīm ir atzinīgi novērtējuši latviešu paveikto, uzsverot, ka apmācību veiksmes pamatā ir kursi, kas izstrādāti vienkāršā, visiem saprotamā valodā un kas ļauj jebkuram interesentam attīstīt iemaņas bez nepieciešamām priekšzināšanām un izpratnes par sarežģītiem terminiem.

Līdz šim kursi e-apmācību platformā tika veltīti fotografēšanas prasmju attīstīšanai ar iPhone viedtālruņiem. Lielais pieprasījums ļāva attīstīt nākamo ideju – piedāvājot video kursus arī tradicionālajā fotogrāfijā, ko apguvuši jau 7000 cilvēku.

“Līdzšinējā pieredze liecina, ka pasaulē ir gatavi un labprāt mācās ar palīdzību.  Tomēr ir jāievēro vairāki principi, lai apmācības uzskatītu par rezultatīvām. Piemēram, video kursi ir strukturēti tā, lai sniegtu pircējam ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praksē demonstrētu katru ieteikumu un pēc tam aicinātu klientu pašu atkārtot piemēru,” skaidro iPhone Photography School dibinātājs Emīls Pakārklis, piebilstot, ka ievērojot šo principu veiksmīgi e-vidē var mācīt ne tikai fotografēšanu.

Viens no nozīmīgākajiem uzņēmuma attīstības lēcieniem bija 2017.gadā, kad, pateicoties veiksmīgai reklāmas stratēģijai sociālajā tīklā, izdevās kāpināt pārdošanas apjomus pasaulē, palielinot apgrozījumu par 3,5 reizēm. “Mēs sekojam līdzi aktualitātēm online jomā, kas ir nemitīgā pārmaiņu procesā. Ik dienu izmēģinām dažādas taktikas, kā uzrunāt cilvēkus visā pasaulē. Varu apgalvot, ka neviens no malas mums nav palīdzējis, visas idejas ir pašu radītas un mēs mācāmies katru dienu, lai sasniegu vēl vairāk cilvēkus visā pasaulē,” stāsta Emīls Pakārklis piebilstot, ka vislielākais prieks visai komandai ir tad, kad tūkstošiem cilvēku atgriežas, lai turpinātu apgūt jaunas zināšašnas.

iPhone Photography School nākotnes mērķi ir gana ambiciozi – kļūt par labāko fotografēšanas apmācības resursu pasaulē. Un, lai šādu mērķi sasniegto, svarīgi uzņēmumam ir veidot spēcīgu komandu, kas nozīmē izcilas darba vides izveide un būtiskas investīcijas komandas zināšanās. Tādēļ uzņēmuma vadība īpašu uzmanību pievērš darbinieku iespējām mācīties un strauji apgūt pašas jaunākās online biznesu tendences.

 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda