Sākums Tehnoloģijas Philips izziņo jaunus QHD izliektos displejus ar USB-C dokošanās risinājumu

Philips izziņo jaunus QHD izliektos displejus ar USB-C dokošanās risinājumu

5 minūtes lasīšanai
349P7 USB C Docking f with NB 20180420 e1528776270467

Tehnoloģiju uzņēmums un Philips monitoru zīmola licences partneris MMD paziņo par jaunu 34 collu QHD izliekto displeju un 27 collu QHD Philips monitoru, kuri ir aprīkoti ar USB-C dokošanas risinājumu.

USB-C pieaugošā nozīme

USB-C risinājums, ko tā ieviešanas brīdī pirmie lietotāji sagaidīja ar atplestām rokām kā patiesi revolucionāru sasniegumu, tagad ātri kļūst par standarta prasību lietotājiem biznesa vidē un citiem lietotājiem ar līdzīgām prasībām. Kā reāla pamattehnoloģija šis risinājums sniedz daudz vairāk nekā tikai tā praktisko reversīvo savienotāju vai atbalstu ātrākai datu pārsūtīšanai, ļaujot lietotājiem arī veikt uzlādi, pārsūtīt audio un video signālus, izmantojot dažādus protokolus, un pieslēgties internetam ar viena vienīga kabeļa starpniecību — USB-C tagad pārvērš displejus par būtiskiem centrāliem elementiem modernās, plaukstošās digitālās darba vietās.

Neatkarīgi no tā, vai monitors kalpo kā uzlādes stacija mobilām ierīcēm un klēpjdatoriem, dokstacija perifērām ierīcēm un dažādiem piederumiem, piemēram, kamerām vai austiņām, vai starptranslācijas stacija vairākiem displejiem, Philips monitors ar USB-C dokošanās risinājumu noteikti pārveidos jūsu ikdienas darbu, ļaus labāk apgūt darbvirsmas vietu un labāk koncentrēties uz jūsu darbu tā vietā, lai zaudētu laiku un pacietību, cenšoties novērst vairāku, nesaderīgu portu un kabeļu izraisītu jucekli.

Plašs ekrāna laukums vislabākajai 34 collu konfigurācijai

Tieši šī iemesla dēļ MMD pastāvīgi paplašina savu bagātīgo ar USB-C dokošanās risinājumu aprīkoto augstas kvalitātes displeju klāstu, lai apmierinātu dažādu prasīgu lietotāju vajadzības. Jaunais 349P7FUBEB ir 34 collu izliekts UltraWide displejs, kas ir lielisks papildinājums Philips etalona produktam, proti, Philips Brilliance P līnijas monitoram, un radīts WQHD (3440 x 1440) monitoru lietošanai bez kompromisiem. Nodrošinot dzīvīgus, dabiskākus CrystalClear attēlus, kas ietver paplašinātu UltraWide krāsu gammu, ar 21:9 formāta augsta blīvuma un augsta kontrasta MVA paneli, šis modernais displejs sniedz klātbūtnes efektu, liekot lietotājam aizrauties ar darāmo uzdevumu un tādējādi palīdzot labāk koncentrēties un kļūt produktīvākam.

Prasīgākiem lietojumiem, kam nepieciešams vēl lielāks displeja laukums, īpaši šim nolūkam izstrādātā Philips MultiView tehnoloģija nodrošina aktīvu duālo pieslēgumu, kas ļauj lietotājam vienlaicīgi skatīt vairāku ierīču, piemēram, stacionāro personālo datoru un klēpjdatoru, ekrānus vienu otram līdzās, pateicoties pieejamajiem režīmiem „Picture-by-Picture” (attēls līdzās attēlam) un „Picture-in-Picture” (attēls attēlā). Jaunais Philips 349P7FUBEB monitors ar tā 100 Hz atsvaidzes intensitāti arī piesaista uzmanību ar tā izcili vienmērīgajiem attēliem bez aizkaves, nekad neļaujot jums palaist garām būtisku kadru, neatkarīgo no tā, cik augstas ir jūsu prasības attiecībā uz video.

Ekoloģisks, ergonomisks, uzlabots

Biznesa vides lietotāji, kuri strādā ar vispārējas nozīmes biroja lietojumprogrammām vai ekskluzīvu profesionālu programmatūru, jau ilgu laiku ir atklājuši lielāku displeju priekšrocības, it īpaši tādus modeļus, kas aprīkoti ar centrmezglu iespējām un kurus var viegli un ātri savienot ar klēpjdatoriem, lai paplašinātu ierobežoto ekrāna laukumu. Jaunais Philips 272B7QUPBEB displejs ar tā USB-C dokošanās iespēju nodrošina ideālu risinājumu lietotājiem, kuri meklē 27 collu QHD monitoru, lai uzlabotu darba vietu un sekmētu produktivitāti.

Izmantojot tikai vienu USB-C kabeli, jaunais 272B7QUPBEB displejs pārsūta datus un augstas izšķirtspējas video ar USB 3.1 ātrumu, vienlaikus nodrošinot līdz 60 vatiem, lai darbinātu vai uzlādētu ārējas ierīces. Iebūvētais RJ-45 10/100/1000 Ethernet ports ļauj nekavējoties pieslēgties jebkurā standarta IT vidē un sniedz sirdsmieru lietotājiem, kuri uztraucas par drošību, kamēr izvades DisplayPort ārkārtīgi atvieglo divu vai vairāku monitoru savienošanu, sniedzot aizraujošas konfigurācijas iespējas.

Radot asus, CrystalClear četrdaļīgus HD (2560 x 1440 vai 2560 x 1080 pikseļu) attēlus ar tā IPS displeja moderno tehnoloģiju, jaunais Philips 272B7QUPBEB displejs nodrošina 90 grādu rakursa režīmu, lai varētu ergonomiski strādāt ar vertikālas orientācijas vizuālo saturu, piemēram, izmantojot DTP lietojumprogrammas, vienlaikus palīdzot samazināt enerģijas izmaksas ar tā PowerSensor funkciju — viedu, nekaitīgu infrasarkano sensoru, kas automātiski samazina monitora spilgtumu, kamēr lietotājs neatrodas pie displeja.

Pilnveidojot lielisku funkciju kopumu

Papildinot iepriekšminēto, gan 349P7FUBEB, gan 272B7QUPBEB displejiem ir bagātīgs funkciju kopums, tostarp režīms LowBlue — īpašs iestatījums, kas izmanto īpaši šim nolūkam paredzētas programmatūras tehnoloģijas sniegtās priekšrocības, lai samazinātu īsviļņu zilās gaismas emisijas, kas laika gaitā var izraisīt acu bojājumus; SmartErgo pamatne — regulējama augstuma statīvs, kas aprīkots ar grozīšanas, sagāšanas un pagriešanas funkcijām, lai nodrošinātu vislabākās pielāgošanas iespējas; un izcili šaura mala — vieda dizaina iezīme, kas līdz minimumam samazina traucēkļu ietekmi un maksimāli palielina skata laukumu vairāku displeju vai mozaīkas konfigurācijā, tādējādi radot sajūtu, ka izmantojat vienu lielu displeju.

Augstākā līmeņa Brilliance Philips 349P7FUBEB displejs, kas primāri paredzēts lietotājiem, kuriem nepieciešami augstas veiktspējas monitori precīzam, rūpīgam darbam, kurā liela nozīme ir krāsām, kļūs pieejams 2018. gada jūlijā par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu — 849 eiro. Savukārt Philips 272B7QUPBEB displejs, kas primāri paredzēts lietotājiem biznesa vidē un vides aizsardzībā ieinteresētiem lietotājiem, arī kļūs pieejams 2018. gada jūlijā par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu — 449 eiro.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…