8. augusts, 2011

Latvijas jaunais medijs ChaulaTv uzsāk savas aktivitātes

chaulatv


«Chaula.tv» būs jauna, interaktīva , kuras saturu iespējams radīt pašiem jauniešiem, piesakot raidījumu tēmas un veidojot sižetus. Viens no «Chaula.tv» mērķiem ir veicināt jauniešu izglītību komunikācijā un mediju jomā. To palīdz realizēt sadarbība ar «Turības» Sabiedrisko attiecību fakultāti un tās TV studiju.
Izskatās, ka bijušais valdības Māris Gailis ir nolēmis iekarot mediju biznesu. Taču šķiet, ka šīs idejas īstenošanai viņš ir gatavs ieguldīt tikai naudu. Tas protams nav maz, bet vai pietiekami? Izskatās, ka logotipu izdomāt viņa komanda pati nav spējīga. Kapēc maksāt profesionāļiem, ja par to var samaksāt studentam krietni mazāk? Šeit var apstīt konkursa nolikumu. Arī jaunie darboņi būs studenti.

Konkursu «Topošais reportieris» atbalsta SIA «Digitālās ekonomikas attīstības centrs» (DEAC) un SIA «VESet»«Ideja ir apgādāt skolas ar nelielām TV studijām, kas būs balstītas uz «Cinegy» tehnoloģijām. Skolēni sev svarīgo saturu varēs ierakstīt un standartizētā formātā ievietot «Chaula TV» arhīvā. Materiāls ar mazu izšķirtspēju tiks parādīts jaunajā portālā «Chaula TV», un pēc tam augstā izšķirtspējā raidīsim Latvijā to, kas ir visvairāk pieprasīts,» sacīja Gailis.

Laikam būs turpmāk jāpavēro, kā šis attīstīsies.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.