Sākums arhivs Latvijas smagākais reperis Dairis gatavs albūma prezentācijai

Latvijas smagākais reperis Dairis gatavs albūma prezentācijai

1 minūtes lasīšanai
dairis plisu lacitis 1

Hip-hop izpildītājs, viens no apvienības “Kreisais Krasts” dibinātājiem Dairis Muižnieks šā gada 7.decembrī izdos savu pirmo solo albumu – “Kam Negadās”. Dairis jau plašākai publikai ir pazīstams kā viens no hip-hop apvienības “Kreisais Krasts” dibinātājiem un projekta 383 dalībniekiem. Dairis Hip-hopu uz Tu jau uzrunā vairāk kā 10 gadus.
Albums “Kam Negadās” ir ļoti muzikāls un katrs klausītājs varēs atrast savam garstāvoklim raksturīgu audio vēstijumu. Albumā piedalās vēl tādi hip-hopa pārstāvji, kā Kurts, Nātre, Pionieris un citi. Ierakstos arī piedalījošos tādi Latvijā sevi jau pierādījuši mākslinieki, kā Ralfs Eilands, basģitārists Valters Sprūdžs,Ansis Klinstons un Pēteris Upelnieks, . Lielu artavu tieši albuma muzikālajam noformējumam devis jaunais un ļoti talantīgais producents Pēteris Upelnieks, ar kuru Dairim izveidojusies jau ļoti veiksmīga sadarbība ierakstot dziesmas No Sirds un Tici Sev. Vēl albuma producēšanā piedalījušies gan producenti Traka Melodija, Pionieris. Pavisam albumā būs vairāk kā 20 kompozīciju.
Dairia viens no sapņiem vienmēr ir bijis uzstāties kopā ar dzīvo grupu, tādēļ tieši pirmajam albumam par godu jau 7.decmbrī visi interesenti ir aicināti apmeklēt klubu “Pie Ltipa”, kur notiks Daira albuma prezentācija. Ieeja sākot no 21.00. Ieejas maksa simboliska – 1 L(studentiem par velti).

7.decembris plkst. 21.00
Klubs “Pie LTipa” (Raiņa bulvāris 21)
Daira albuma “Kam Negadās” prezentācija

Piedalās:

Pēteris Upelnieks (ģitāra)
Kristaps Ērglis (bass)
Edgars Viļums (bungas)
Traka Melodija (MPC)

OFICIĀLAIS AFTERPARTY PULKVEDĪ!!!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…