28. novembris, 2011

bū-š izdod albumu "Sēdies krēslā"

bu s

“Sēdies krēslā” ir hiphopa izpildītāja bū-š otrs soloalbums. Albumu var noklausīties bez maksas mūziķa lapā . Ir iespējams iegādāties albumu mp3 formātā, izvēloties pēc saviem ieskatiem un iespējām vienu no trijām norādītajām summām. Albuma nosaukuma vēstījums ir tiešs. Ja pirmais albums “Nevietā” (2005), bija par iekšējās pasaules meklējumiem, nevietu, kurā tu meklē pats sevi, norobežo no ārpasaules, tad jaunais simbolizē vietu ieņemšanu. aicinu cilvēkus sēsties krēslā – atrast un ieņemt savu vietu dzīvē. Tā ir liela pasaules problēma, ka nespēj atrast savu vietu. No tā rodas strīdi, kari utt. Dziesmas ir stāsti, konkrēti notikumi – ieraudzīti un izstāstīti. “Sēdies krēslā” iekļautas dziesmas, kas radītas laika periodā no 2006. līdz 2011. gadam. Albums tapis sadarbībā ar tādiem mūzikas producentiem kā Viesturs Jegorovs, Helmuts Šteins (X.O), Reinšteins, Emīls Zants, Gustavo un Arnis Račinskis. Kā viesmākslinieki albumā piedalās Andis Grīva, Ozols, Māra Upmane-Holšteina, w,, un Arnis Račinskis. bū-š albums “Sēdies krēslā” decembrī būs pieejams arī kompaktdiska formātā mūzikas tirdzniecības vietās.

https://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Fplaylists%2F1341210&show_comments=true&auto_play=false&show_playcount=true&show_artwork=false&color=504b1e

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.