Sākums arhivs Radiostacija SUPERFM atgriežas ēterā

Radiostacija SUPERFM atgriežas ēterā

2 minūtes lasīšanai
SUPER FM apraides karte 500

Jūs noteikti jau esat dzirdējuši par SuperFM! Šajā ierakstā es izskaidrošu izmaiņu būtību:
1. Lai dotu iespēju mūziķiem un klausītājiem gūt objektīvu priekšstatu par to kā latviešu populārā mūzika izklausās salīdzinājumā ar līdzīga stila skaņdarbiem mūzikas tirgū programmā būs dzirdami arī citu valstu labāko mūziķu darbi.
2. Programmas nosaukums šo sestdien, 26. novembrī 12.00 tiek mainīts uz SuperFM.
Šīs izmaiņas ir veiktas, lai sekmētu Latviešu Radio konkurētspēju.
Latviešu mūzikas plūsmā un radio attieksmē pret latviešu mūzikas veicināšanu nekas nemainās, vienīgi, līdz ar nosaukuma maiņu uz SuperFM, mūzikas plūsmā parādīsies arī ārzemju hiti.
Kas tie būs par hitiem? Tā kā latviešu mūziku pārstāv hiti par periodu no 1991. gada līdz šodienai, tad arī ārzemju hiti būs par šo periodu. Tie nebūs vienkārši tā laika Eiropas hiti, bet tie no šiem hitiem, kas attiecīgajos gados bija populāri radiostacijās SuperFM un Eiropas Hitu Radio. Klausītāji, kas savulaik 1994. gadā, sāka klausīties SuperFM šodien, 17 gadus vēlāk ir jau 25-45 gadu vecumā. Izmaiņu mērķis ir piesaistīt tieši šo auditoriju. SuperFM atšķirība no konkurējošām radio stacijām, kas arī spēlē latviešu un ārzemju hitus, būs sekojoša: SuperFM tieši tāpat kā Latviešu Radio turpinās sekmēt latviešu popmūzikas konkurētspēju Eiropā. Uzturot īpaši ciešas saites ar Latvijas mūziķiem, un kā pirmie saņemot no viņiem jaunākos darbus, SuperFM turpinās veikt regulāras klausītāju aptaujas ar kuru palīdzību tiks noteikts, kas ir Latviešu Hits. SuperFM turpinās veikt latviešu populārās mūzikas gada aptaujas, veidot speciālus raidījumus par latviešu mūziku un mūziķiem, kā arī sniegt viņiem pastiprinātu informatīvo atbalstu. Šajā ziņā SuperFM pārņems no Latviešu Radio Latvijas hitu stacijas #1 statusu. Bez šaubām, tiem, kas piedzīvoja laiku, kad SuperFM bija modes noteicējs mūzikā Latvijā, ar īpašu nostaļģiju varēs klausīties hitus, kurus šobrīd citas stacijas neatskaņo. Papildus tam SuperFM saglabās, attīstīs un pielāgos visas tās Latviešu Radio iestrādes, kas attiecas uz stacijas popularizēšanu klausītājiem veicot aptaujas par dažādām klausītājiem aktuālām tēmām ēterā atskaņojot viņu viedokļus. SuperFM būs dzirdams visā Latviešu Radio veidotajā tīklā, kas šobrīd sastāv no 13 raidītājiem visā Latvijā. Nākamajā gadā plānots palielināt raidītāju skaitu līdz 20 stacijām, kļūstot par lielāko komercradiostaciju tīklu valstī.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…