5. novembris, 2016

Latvijas uzņēmums "PlayGineering" veiksmīgi iekaro Korejas tirgu

Latvijas un Dienvidkorejas ekonomisko attiecību kopējais preču tirdzniecības apgrozījums  2015. gadā bija sasniedzis nepilnus 100 miljonus eiro ar kopējo tendenci palielināties pēdējo piecu gadu laikā, un viens no uzņēmumiem, kas apņēmies iekarot šo tirgu, ir SIA “PlayGineering Systems”.
PlayGineering” ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas aprīko sporta halles ar statistikas vākšanas iekārtām. Uzņēmums sporta hallēs izvieto kameras, kas tiek savienotas vienā tīklā un ar specializētas programmas palīdzību izskaitļo un analizē sporta spēļu datus.

Šis Latvijas uzņēmums veiksmīgi startējis Korejas Hokeja asociācijas konkursos un ieguvis tiesības aprīkot ledus halles ar “PlayGineering” piegādātajām iekārtām.
Kā zināms, 2018. gadā Korejas pilsētā Phjončhanā notiks XXIII Ziemas Olimpiskās spēles, kas jau tagad ir radījušas vairāku Latvijas uzņēmumu interesi. Šobrīd Phjončhanā un tās apkārtnē notiek vairāku infrastruktūras objektu būvniecība, kurā iesaistās arī Latvijas pārstāvji.
Jau vēstīts, ka “PlayGineering” sporta analītikas un statistikas tehnoloģiju 2018. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs un citos mājās aizvadītos mačos izmantos Latvijas handbola izlase.
Latvijas Handbola federācija ar “PlayGineering Systems” pagājušajā mēnesī parakstīja trīs gadu līgumu, saskaņā ar kuru tiks nodrošināta šīs unikālās sporta izmantošana izlases spēlēs.
Pirmais mačs tiks aizvadīts 6. novembrī, kad Latvijas izlase Valmierā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē tiksies ar olimpisko čempioni Dāniju.


Avots

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda