Sākums IT sasniegumi, bizness Latvijas uzņēmums "PlayGineering" veiksmīgi iekaro Korejas tirgu

Latvijas uzņēmums "PlayGineering" veiksmīgi iekaro Korejas tirgu

1 minūtes lasīšanai

Latvijas un Dienvidkorejas ekonomisko attiecību kopējais preču tirdzniecības apgrozījums  2015. gadā bija sasniedzis nepilnus 100 miljonus eiro ar kopējo tendenci palielināties pēdējo piecu gadu laikā, un viens no uzņēmumiem, kas apņēmies iekarot šo tirgu, ir SIA “PlayGineering Systems”.
PlayGineering” ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas aprīko sporta halles ar statistikas vākšanas iekārtām. Uzņēmums sporta hallēs izvieto kameras, kas tiek savienotas vienā tīklā un ar specializētas programmas palīdzību izskaitļo un analizē sporta spēļu datus.

Šis Latvijas uzņēmums veiksmīgi startējis Korejas Hokeja asociācijas konkursos un ieguvis tiesības aprīkot ledus halles ar “PlayGineering” piegādātajām iekārtām.
Kā zināms, 2018. gadā Korejas pilsētā Phjončhanā notiks XXIII Ziemas Olimpiskās spēles, kas jau tagad ir radījušas vairāku Latvijas uzņēmumu interesi. Šobrīd Phjončhanā un tās apkārtnē notiek vairāku infrastruktūras objektu būvniecība, kurā iesaistās arī Latvijas pārstāvji.
Jau vēstīts, ka “PlayGineering” sporta analītikas un statistikas tehnoloģiju 2018. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs un citos mājās aizvadītos mačos izmantos Latvijas handbola izlase.
Latvijas Handbola federācija ar “PlayGineering Systems” pagājušajā mēnesī parakstīja trīs gadu līgumu, saskaņā ar kuru tiks nodrošināta šīs unikālās sporta tehnoloģijas izmantošana izlases spēlēs.
Pirmais mačs tiks aizvadīts 6. novembrī, kad Latvijas izlase Valmierā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē tiksies ar olimpisko čempioni Dāniju.


Avots

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…