17. jūlijs, 2012

Lejupielādē ceļojuma sabiedroto – mobilās aplikācijas

latvia travell

Mūsdienās neatsverams sabiedrotais gan rūpīgi plānotā, gan spontānā brīvdienu ceļojumā tepat Latvijā vai arī otrpus okeānam ir jauno tehnoloģiju piedāvājums interneta vidē – dažādas viedtālruņu mobilās aplikācijas un mobilās lapas. Tās lieti noder aizraujošas atpūtas vietas meklējumos, viesnīcu rezervēšanai un pat valūtas kursu uzziņai.
Kur atpūsties Latvijā? Mobilā tālruņa interneta lietotājiem, apsverot atpūtas mirkļus tepat Latvijā, vērts ieskatīties vienā no šā brīža aktuālākajām viedtālruņa mobilajām aplikācijām Latvia.Travel. Tā piedāvā informāciju par vairāk nekā 500 tūrisma vietām, 250 nakstmītnēm, ļauj izmantot karti, uzzināt restorānu vai krogu piedāvājumu, izklaides un kultūras pasākumu norises vietu un laiku. Pieejamas arī par vismaz 50 Latvijas tūrisma informācijas centriem, uz kuriem piezvanīt vai nosūtīt e-pasta vēstuli, izmantojot šo aplikāciju. Tūrisma attīstības aģentūras izstrādātās aplikācijas Latvia.Travel lejupielādēšana veicama, lietojot App Store vai Google Play. Tā paredzēta «iPhone» un «Android» viedtālruņiem. Tāpat interneta pieslēgums mobilajā tālrunī ceļotgribētājiem pa Latviju ļauj lietot vēl citas vērtīgas uzziņu mobilās lapas un viedtālruņu mobilās aplikācijas, piemēram, «ZL Hotline» un «Atpūtas bāzes». Ceļošanai ārpus Latvijas ieteicams ielūkoties Booking.com naktsmāju meklēšanas un rezervēšanas mobilajā lapā un lejupielādēt mobilo aplikāciju, izmantojot App Store. Aplikācija pieejama «iPhone» un «iPad» viedtālruņiem. Booking.com aplikācija dod iespēju ērti uzzināt par vairāk nekā 230 tūkstošiem viesnīcu visā pasaulē un pēdējā brīža piedāvājumiem viesnīcas numura rezervēšanai, kā arī aplūkot izvēlēto viesnīcu fotogrāfijā vai izlasīt citu klientu atsauksmes. Arīdzan rezervēšanas process būs drošs un vienkāršs. Savukārt Booking.com mobilā lapa labi piemērota tādiem viedtālruņiem kā «Android», «Blackberry» un citiem.
Tāpat mobilā interneta lietotājiem ir iespēja bez maksas lejupielādēt mobilo aplikāciju SkyScanner, izmantojot App Store. Tā būs palīgs aviobiļešu meklēšanā un rezervēšanā, lai viegli noskaidrotu izdevīgākos piedāvājumus no vairāk nekā 1000 pasaules aviokompānijām. SkyScanner mobilo aplikāciju piedāvā «iPhone» un «iPad», «Android» un «Windows Phone» viedtālruņiem. Pieejama arī kompānijas mobilā lapa.
Arī Latvijas nacionālā aviokompānija «airBaltic» piedāvā mobilo aplikāciju, lai reģistrētos lidojumam, sekotu līdzi lidojuma statusam un lasītu «airBaltic» jaunumus. Uzzini valūtas kursu un laika apstākļus Internets telefonā nodrošina iespēju lejupielādēt valūtas kursu un konvertēšanas mobilo aplikāciju Currency Converter, kas palīdzēs ērti un ātri aprēķināt ceļotājam vajadzīgās valūtas maiņu. lejupielāde pieejama «iPhone», «Blackberry», «Windows Phone 7», «Android» viedtālruņiem un citiem.
Savukārt uz labiem laika apstākļiem ceļojot cer vai ikviens. Tādēļ jo īpaši noderīga būs mobilā aplikācija AccuWeather, kas informē par laika apstākļiem jebkurā pasaules malā pat 15 dienas uz priekšu, un šo aplikāciju var lejupielādēt par brīvu.
Mobilās aplikācijas mēdz būt gan maksas, gan bezmaksas. Ir tādas aplikācijas, kas lietojamas tikai interneta pārklājuma zonā un arī bez interneta pieslēguma. Aplikāciju lejupielāde telefonā norit ar interneta palīdzību, sameklējot to pēc nosaukuma vai atslēgas vārda App Store, Play Store vai Windows Store meklētājā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda