Sākums IT sasniegumi, bizness LG Electronics pakāpjas par 7 vietām augstāk pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu reitingā

LG Electronics pakāpjas par 7 vietām augstāk pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu reitingā

2 minūtes lasīšanai

LG Electronics (LG) trešo gadu pēc kārtas iekļuvis speciālistu žurnāla Corporate Knights jaunākajā pasaules 100 visilgtspējīgāko kompāniju sarakstā, ieņemot 44.vietu, kas ir par septiņām vietām augstāk nekā pagājušajā gadā. LG Šveices kūrortpilsētā Davosā notiekošajā Pasaules Ekonomikas forumā saņēmis arī RobecoSAM 2016. gada ilgtspējas pārskata Zelta klases apbalvojumu. Neskatoties uz sarežģītajiem globālās biznesa vides apstākļiem, LG katru gadu ir palielinājis izpētes un izstrādes investīcijas, lai saglabātu globālā līdera statusu izpētes jomā.

Logo 수정 사항

Corporate Knights izpētījis aptuveni 4000 augstākā līmeņa uzņēmumu visā pasaulē, lai izveidotu 100 visilgtspējīgāko kompāniju sarakstu. Katrs uzņēmums tika analizēts, balstoties uz 12 svarīgākajiem veiktspējas rādītājiem, tostarp uz izpēti un izstrādi balstītām inovācijām, kapitāla aktīvu pārvaldi, ilgtspējīgu enerģijas izmantošanu, siltumnīcas efekta izraisošo gāzu izmešiem un spēju piedāvāt stabilu nodarbinātību jau noalgotajiem cilvēkiem, vienlaikus veiksmīgi integrējot jaunus darbiniekus.

Kā uzņēmums ar vienu no augstākajiem vērtējumiem nozarē LG Electronics arī kvalificējies, lai tiktu iekļauts RobecoSAM 2016. gada ilgtspējas pārskatā. LG saņēma Nozares līdera, Zeltas klases apbalvojumu par tā izcilo ilgtspējas demonstrējumu. Ilgtspējas gadagrāmata sniedz domas raisošus galveno tendenču, izaicinājumu un iespēju apskatus, kas savieno korporatīvās ilgtspējas iniciatīvas ar ilgtspējību atbalstošām investīcijām.

LG arī saņēmis atzinību par apņemšanos sargāt vidi, īstenojot pasākumus, kas palīdz samazināt siltumnīcas efekta izraisošo gāzu izmešus, kā arī ūdens patēriņu. 2014. gada martā LG kļuva par pirmo elektronikas uzņēmumu pasaulē, kura ekoloģiskais draudzīgums tika apstiprināts ar ANO Sertificētu izmešu samazināšanas (CER) sertifikātu.

Nākamo gadu laikā mēs turpināsim radīt novatoriskus produktus, kas uzlabo dzīves kvalitāti mūsu klientiem, vienlaikus aktīvi iesaistoties sociāli atbildīgā biznesa praksē. Šie ir galvenie LG korporatīvās identitātes elementi, un mēs ticam, ka šī filozofija veicinās uzņēmuma ietekmi uz tirgus ekosistēmu kopumā,” norāda LG Electronics viceprezidents Lī Čuņhaks (Lee Choong-hak).

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…