22. janvāris, 2016

LG Electronics pakāpjas par 7 vietām augstāk pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu reitingā

Electronics (LG) trešo gadu pēc kārtas iekļuvis speciālistu žurnāla Corporate Knights jaunākajā pasaules 100 visilgtspējīgāko kompāniju sarakstā, ieņemot 44.vietu, kas ir par septiņām vietām augstāk nekā pagājušajā gadā. LG Šveices kūrortpilsētā Davosā notiekošajā Pasaules Ekonomikas forumā saņēmis arī RobecoSAM 2016. gada ilgtspējas pārskata Zelta klases apbalvojumu. Neskatoties uz sarežģītajiem globālās biznesa vides apstākļiem, LG katru gadu ir palielinājis izpētes un izstrādes investīcijas, lai saglabātu globālā līdera statusu izpētes jomā.

Logo 수정 사항

Corporate Knights izpētījis aptuveni 4000 augstākā līmeņa uzņēmumu visā pasaulē, lai izveidotu 100 visilgtspējīgāko kompāniju sarakstu. Katrs uzņēmums tika analizēts, balstoties uz 12 svarīgākajiem veiktspējas rādītājiem, tostarp uz izpēti un izstrādi balstītām inovācijām, kapitāla aktīvu pārvaldi, ilgtspējīgu enerģijas izmantošanu, siltumnīcas efekta izraisošo gāzu izmešiem un spēju piedāvāt stabilu nodarbinātību jau noalgotajiem cilvēkiem, vienlaikus veiksmīgi integrējot jaunus darbiniekus.

Kā uzņēmums ar vienu no augstākajiem vērtējumiem nozarē arī kvalificējies, lai tiktu iekļauts RobecoSAM 2016. gada ilgtspējas pārskatā. saņēma Nozares līdera, Zeltas klases apbalvojumu par tā izcilo ilgtspējas demonstrējumu. Ilgtspējas gadagrāmata sniedz domas raisošus galveno tendenču, izaicinājumu un iespēju apskatus, kas savieno korporatīvās ilgtspējas iniciatīvas ar ilgtspējību atbalstošām investīcijām.

arī saņēmis atzinību par apņemšanos sargāt vidi, īstenojot pasākumus, kas palīdz samazināt siltumnīcas efekta izraisošo gāzu izmešus, kā arī ūdens patēriņu. 2014. gada martā LG kļuva par pirmo elektronikas uzņēmumu pasaulē, kura ekoloģiskais draudzīgums tika apstiprināts ar ANO Sertificētu izmešu samazināšanas (CER) sertifikātu.

Nākamo gadu laikā mēs turpināsim radīt novatoriskus produktus, kas uzlabo dzīves kvalitāti mūsu klientiem, vienlaikus aktīvi iesaistoties sociāli atbildīgā biznesa praksē. Šie ir galvenie korporatīvās identitātes elementi, un mēs ticam, ka šī filozofija veicinās uzņēmuma ietekmi uz tirgus ekosistēmu kopumā,” norāda viceprezidents Lī Čuņhaks (Lee Choong-hak).

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Birdwatcher
Birdwatcher - 25. janvāris, 2016 Atbildēt

Savulaik pašam bij elektroniku no Goldstar /Lg .
Jā neko sliktu pateikt nevaru,atškirba no Fuck.. samsunga!

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda