2. augusts, 2011

Mākslinieks no Liepājas velk zārku uz Rīgas lidostu

zarks

Mākslinieks Dainis Ozoliņš kopā ar domubiedru Edgaru Rozentā vakar sācis savdabīgu protesta akciju – abi no Liepājas velk zārku uz Rīgas lidostu, lai protestētu iedzīvotājiem, kuri emigrē no . Ozoliņš pastāstīja, ka akcija sākās Liepājas autoostā un pašlaik abi protestētāji jau ir ceļā uz Rīgu. Viņi no Liepājas uz Rīgas lidostu iet kājām, ratiņos velkot līdzi koka zārku. Tajā ievietota , ģāra un viss ceļam nepieciešamais. Mākslinieks norādīja, ka šādi protestē pret izbraucējiem, kuri, emigrējot no Latvijas, bezatbildīgi izturas pret valsti un tautu. "Mēs apbērēsim Latvijas nākotni," teica Ozoliņš.Abi protestētāji Rīgas lidostu plāno sasniegt piektdienas rītā vai vakarā. Galamērķī iecerēts rīkot bēru ceremoniju un atskaņot bēru maršu.

Izskatās, ka jūk prātā no bezdarbības. Kamēr citi cīnās un strādā vaiga sviedros, citi atkal šitā ākstās. Šaubos vai šis būtu labākais veids kā pavadīt atvaļinājumu. Šaubos, ka šādi kaut kas tiks panākts. Kaut gan veselībai tas varētu nākt tikai par labu, brīvā dabā no rīta līdz vakaram, taču gaiss gan nemaz nav svaigākais. Vārdu sakot neizklausās diez ko prātīga nodarbe

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.