1. augusts, 2011

Sommer Kaput

1016788646 6ebf2eb400

Pirms dažām dienām mēs ar cīņubieriem izsecinājām, ka vasara pa lielam ir beigusies. Līgo svētki ir nosvinēti. Positivus un Summer Sound arī ir piedzīvoti. Tas nozīmē, ka vasara nav izlietota nelietderīgi, taču tā gribot negribot iet uz beigām. Kaut gan viens festivāls vēl ir tikai priekšā. Un tas ir Baltic Club Music Festival 2011. 12. un 13. augustā Valmierā, Dīvaliņa pļavās un stāvlaukumā pie Daliņa stadiona notiks “Baltic Club Music Festival 2011” – starptautisks Baltijas klubu mūzikas festivāls. Tas būs pirmais šāda veida pasākums Latvijā un iecerēts, ka tas kļūs par ilggadēju notikumu! Festivālā piedalīsies dīdžeji no visām Baltijas valstīm – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī no Krievijas, Somijas un . Dalību pasākumā jau ir apstiprinājuši: Dallas Superstars un Sergei Shkuroff (Somija), DJ Cosmonaut (), Supaphly (ASV), Andy Lau un Virus J. (), DeeJay A.A.V. un DJ Kolzar (Igaunija), [Ex] da Bass (Latvija). Mākslinieku turpina papildināties.
Festivāla ietvaros notiks arī Baltijas tuninga klubu salidojums un “Park & Party”, ko piedāvās “Black Silver Party Bus”! Tajā piedalīsies Latvijas skaistāko un labāk pārbūvēto tuninga auto īpašnieki, ciemos ieradīsies vairāki kolorīti viesi no Igaunijas un Lietuvas. 13.augustā plānots arī parādes brauciens Valmieras ielās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.