Sākums arhivs Manas valsts valstsvīri man melo!

Manas valsts valstsvīri man melo!

1 minūtes lasīšanai
latvia flag 1

Pirms kāda neilga laika savā blogā biju ielicis satraucošu citējumu no mūsu valstvīru, konkrēti tā laika valsts prezidenta Valda Zatlera Stratēģiskās analīzes komisijas vadītāja un sociālantropologa Roberta Ķīļa izteikumu : "Ir valstis, kurās nemaksā pensijas, piemēram, Ķīnā, ASV, Lielbritānijā, bet par to neviens nestāsta." Šodien atverot biznesa portālu db.lv atradu kādu interesantu rakstu, kurā ir rakstīts:
Ja netiks panākta vienošanās ar Republikāņu partiju par valsts parāda «griestu» paaugstināšanu, tad jau no 3. augusta ASV varētu sākt neizmaksāt pensijas, pavēstījis ASV prezidents Baraks Obama.
Pabalstus varētu nesaņemt arī invalīdi un kara veterāni, atsaucoties uz B. Obamas teikto, raksta Voice of America. «Es nevaru garantēt, ka pensijas tiks izmaksātas 3. augustā, ja mēs nevarēsim atrisināt jautājumu par parādu griestiem. Valsts kasē var vienkārši nebūt naudas,» telekanālam CBS stāstīja B. Obama.

Ko par to lai tagad domāju? Šķiet Obama ir labākā lietas kursā par notiekošo ASV. Secinājumi? Tos nu izdariet paši. Vismaz man būs vēl viens iemesls doties uz referendumu ar skaidru apziņu kā man nobalsot 🙂

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…