13. jūlijs, 2011

Manas valsts valstsvīri man melo!

latvia flag 1

Pirms kāda neilga laika savā blogā biju ielicis satraucošu citējumu no mūsu valstvīru, konkrēti tā laika prezidenta Valda Zatlera Stratēģiskās komisijas vadītāja un sociālantropologa Roberta Ķīļa izteikumu : "Ir valstis, kurās nemaksā pensijas, piemēram, Ķīnā, , Lielbritānijā, bet par to neviens nestāsta." Šodien atverot biznesa portā db.lv atradu kādu interesantu rakstu, kurā ir rakstīts:
Ja netiks panākta vienošanās ar Republikāņu partiju par valsts parāda «griestu» paaugstināšanu, tad jau no 3. augusta ASV varētu sākt neizmaksāt pensijas, pavēstījis ASV Baraks Obama.
Pabalstus varētu nesaņemt arī invalīdi un kara veterāni, atsaucoties uz B. Obamas teikto, raksta Voice of America. « nevaru garantēt, ka pensijas tiks izmaksātas 3. augustā, ja mēs nevarēsim atrisināt jautājumu par parādu griestiem. Valsts kasē var vienkārši nebūt naudas,» telekanālam CBS stāstīja B. Obama.

Ko par to lai tagad domāju? Šķiet Obama ir labākā lietas kursā par notiekošo ASV. Secinājumi? Tos nu izdariet paši. Vismaz man būs vēl viens iemesls doties uz referendumu ar skaidru apziņu kā man nobalsot 🙂

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.