8. februāris, 2017

Maskavā apmeklētājiem durvis vērs pasaulē pirmais gadžetu restorāns

Jau februāra beigās Maskavai būs tas gods atvērt pasaulē pirmo gadžetu restorānu, tiek ziņots jaunās iestādes mājaslapā.

Restorāns – bārs ar nosaukumu Gadget Studio. Uzņēmums saviem apmeklētājiem piedāvās iespēju izvēlēties ēdienu no planšetēm, pieslēgties ātrgaitas bezmaksas Wi-Fi un veikt bezvadu uzlādi jebkurai savai ierīcei. Turklāt restorāns plāno organizēt kompānijas Apple jaunāko produktu prezentāciju tiešsaistes straumēšanu, kā arī citu svarīgu tehnoloģiju notikumu pārraidīšanu.

Gadget Studio tiks veidota divos stāvos – pirmajā stāvā atradīsies lekciju zonas, bet otrajā – pats restorāns ar bāru un skatuvi.

Hipsteriem, dizaineriem un citiem atsevišķu jomu piekritējiem restorāni jau ir, bet tehnoloģiju mīlētājiem vēl neviens neko nav radījis. Un es jaunākās Apple prezentācijas vēlos skatīties gluži kā futbolu – aiz bāra letes ar normālu tulkojumu,” sacīja restorāna dibinātājs Nikolajs Turubars.

Pēc dotās informācijas ir zināms, ka ēdienkartē atradīsies tādi kokteiļi kā “Zilais nāves ekrāns”, “Cukerbergs” un “Dial-up”.

Kā tiek atzīmēts projekta mājaslapā, restorāna attīstībā var pieteikties jebkurš, kurš to vēlas, investējot konkrētu naudas summu. Minimālais depozīts ir 30 000 rubļu (470 eiro). Gadget Studio veidotāji paziņoja, ka, īstenojot šo ideju, tajā tika ieguldīts vairāk nekā viens miljons dolāru.

Nākotnē līdzīgas vietas arī tiek plānots atvērt Sanktpēterburgā un Kazaņā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda