Sākums IT sasniegumi, bizness Maskavā apmeklētājiem durvis vērs pasaulē pirmais gadžetu restorāns

Maskavā apmeklētājiem durvis vērs pasaulē pirmais gadžetu restorāns

1 minūtes lasīšanai

Jau februāra beigās Maskavai būs tas gods atvērt pasaulē pirmo gadžetu restorānu, tiek ziņots jaunās iestādes mājaslapā.

Restorāns – bārs ar nosaukumu Gadget Studio. Uzņēmums saviem apmeklētājiem piedāvās iespēju izvēlēties ēdienu no planšetēm, pieslēgties ātrgaitas bezmaksas Wi-Fi un veikt bezvadu uzlādi jebkurai savai ierīcei. Turklāt restorāns plāno organizēt kompānijas Apple jaunāko produktu prezentāciju tiešsaistes straumēšanu, kā arī citu svarīgu tehnoloģiju notikumu pārraidīšanu.

Gadget Studio tiks veidota divos stāvos – pirmajā stāvā atradīsies lekciju zonas, bet otrajā – pats restorāns ar bāru un skatuvi.

Hipsteriem, dizaineriem un citiem atsevišķu jomu piekritējiem restorāni jau ir, bet tehnoloģiju mīlētājiem vēl neviens neko nav radījis. Un es jaunākās Apple prezentācijas vēlos skatīties gluži kā futbolu – aiz bāra letes ar normālu tulkojumu,” sacīja restorāna dibinātājs Nikolajs Turubars.

Pēc dotās informācijas ir zināms, ka ēdienkartē atradīsies tādi kokteiļi kā “Zilais nāves ekrāns”, “Cukerbergs” un “Dial-up”.

Kā tiek atzīmēts projekta mājaslapā, restorāna attīstībā var pieteikties jebkurš, kurš to vēlas, investējot konkrētu naudas summu. Minimālais depozīts ir 30 000 rubļu (470 eiro). Gadget Studio veidotāji paziņoja, ka, īstenojot šo ideju, tajā tika ieguldīts vairāk nekā viens miljons dolāru.

Nākotnē līdzīgas vietas arī tiek plānots atvērt Sanktpēterburgā un Kazaņā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…