8. februāris, 2017

Maskavā apmeklētājiem durvis vērs pasaulē pirmais gadžetu restorāns

Jau februāra beigās Maskavai būs tas gods atvērt pasaulē pirmo gadžetu restorānu, tiek ziņots jaunās iestādes mājaslapā.

Restorāns – bārs ar nosaukumu Gadget Studio. saviem apmeklētājiem piedāvās iespēju izvēlēties ēdienu no planšetēm, pieslēgties ātrgaitas bezmaksas un veikt bezvadu uzlādi jebkurai savai ierīcei. Turklāt restorāns plāno organizēt kompānijas Apple jaunāko produktu prezentāciju tiešsaistes straumēšanu, kā arī citu svarīgu tehnoloģiju notikumu pārraidīšanu.

Gadget Studio tiks veidota divos stāvos – pirmajā stāvā atradīsies lekciju zonas, bet otrajā – pats restorāns ar bāru un skatuvi.

Hipsteriem, dizaineriem un citiem atsevišķu jomu piekritējiem restorāni jau ir, bet tehnoloģiju mīlētājiem vēl neviens neko nav radījis. Un es jaunākās prezentācijas vēlos skatīties gluži kā futbolu – aiz bāra letes ar normālu tulkojumu,” sacīja restorāna dibinātājs Nikolajs Turubars.

Pēc dotās informācijas ir zināms, ka ēdienkartē atradīsies tādi kokteiļi kā “Zilais nāves ekrāns”, “Cukerbergs” un “Dial-up”.

Kā tiek atzīmēts projekta mājaslapā, restorāna attīstībā var pieteikties jebkurš, kurš to vēlas, investējot konkrētu naudas summu. Minimālais depozīts ir 30 000 rubļu (470 eiro). Gadget Studio veidotāji paziņoja, ka, īstenojot šo ideju, tajā tika ieguldīts vairāk nekā viens miljons dolāru.

Nākotnē līdzīgas vietas arī tiek plānots atvērt Sanktpēterburgā un Kazaņā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda