14. jūnijs, 2016

Microsoft gatavojas pirkt LinkedIn par 26 miljardiem dolāru

 

Ja iegādāsies LinkedIn par 26 miljardiem dolāru, tas būs uzskatāms par vienu no lielākajiem tehnoloģiju apvienojumiem vēsturē.  Microsoft pirmdien paziņoja, ka plāno iegādāties LinkedIn un darījuma vērtība ir 26,2 miljardi dolāru. Tāpat šis pamatoti tiek uzskatīs par Microsoft dārgāko darījumu. 

Par katru akciju, Microsoft maksā 196 dolārus, kas ir par 50% vairāk kā LinkedIn slēgšanas cena.  Darījums apvienos Microsoft, kas ir pasaules dominējošais uzņēmumus datorsistēmās un LinkedIn, kas ir galvenais sociālais dažādu jomu profesionāļiem.

Microsoft vēlas izmantot LinkedIn kā profesionālās informācijas glabāšanas un izplatīšanas datu bāzi savām programmatūrām. LinkedIn iegūs papildus finansējumu un plašāku pieeju miljoniem cilvēku, kuri potenciāli varētu pievienoties šim tīklam.

Viņu mērķis ir izveidot jaunu pakalpojuma veidu, kas būtu īpaši noderīgs cilvēkiem, kas darbojas pārdošanā un personālvadībā, skaidro Microsoft analītiķis Rodnijs Nelsons (Rodney Nelson).

LinkedIn tiktu sinhronizēts ar Microsoft piedāvātajām programmām, kā piemēŗam OutLook. Tādā veidā būtu iespējams uzreiz apskatīt potenciālo darbinieku, nepārejot uz citu mājaslapu. Raksti vēstuli un vienlaicīgi pēti darba pieredzi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.