28. marts, 2014

Motion Computing izstrādā īpaši izturīgu 12,5 collu Windows planšetdatoru

Kamēr vairākas kompānijas cenšas piedāvāt arvien jaudīgākus planšetdatorus par arvien zemāku cenu, konkurence īpaši izturīgo skrārienierīču kategorijā ir krietni vājāka. Tur savus spēkus izmēģina arī Motion Computing, piedāvājot īpaši izturīgo r12 planšetdatoru.

Motion Computing izstrādātās ierīces prioritāte ir izturība. Rezultātā R12 atbilst MIL-STD-810G standartiem, nodrošinot ierīces darbību arī pēc kritiena no 1,2 m augstuma, straujām temperatūras maiņām, savukārt atbilstība IP54 standartiem norāda, ka izstrādājums ir putekļu drošs, bet arī nelielas ūdens peldes un šļakatas nespēs ietekmēt ierīces darbību.

Izturības pamatā ir magnija sakausējuma iekšējais rāmis, savukārt ārpusi apvij gumijot pārklājums. Planšetdators izstrādāts speciāli tiem, kas strādā, piemēram, būvlaukumos vai pastiprinātas bīstamības apstākļos.

gan, ka ierīce ir visnotaļ jaudīga. R12 ir iespējams iegādāties ar Core i5-421oY vai i7-4610Y Haswell sērijas procesoriem, savukārt operatīvās apjoms ir 4 vai 8 GB. Lietotāja datus būs iespējams saglabāt 64, 128 vai 256 GB ietilpīgos SSD tipa diskos.

Jāatzīmē, ka pircējam ir iespējams izvēlēties starp divām operētājsistēmām. R12 piedāvājumā ietilps 8.1 un Windows 7 Pro operētājsistēmas. Tāpat izstrādājums var lepoties ar HDMI, USB 3.0 pieslēgvietām, SD karšu lasītāju, divām kamerām un protams 12,5 collu displeju. Izstrādājuma cena ASV sāksies no 2,3 tūkstošiem dolāru.

motion-computing-r12-windows-8-tablet-pc-620x467

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda