28. marts, 2014

Motion Computing izstrādā īpaši izturīgu 12,5 collu Windows planšetdatoru

Kamēr vairākas kompānijas cenšas piedāvāt arvien jaudīgākus planšetdatorus par arvien zemāku cenu, konkurence īpaši izturīgo skrārienierīču kategorijā ir krietni vājāka. Tur savus spēkus izmēģina arī Motion Computing, piedāvājot īpaši izturīgo r12 planšetdatoru.

Motion Computing izstrādātās ierīces prioritāte ir izturība. Rezultātā R12 atbilst MIL-STD-810G standartiem, nodrošinot ierīces darbību arī pēc kritiena no 1,2 m augstuma, straujām temperatūras maiņām, savukārt atbilstība IP54 standartiem norāda, ka izstrādājums ir putekļu drošs, bet arī nelielas ūdens peldes un šļakatas nespēs ietekmēt ierīces darbību.

Izturības pamatā ir magnija sakausējuma iekšējais rāmis, savukārt ārpusi apvij gumijot pārklājums. Planšetdators izstrādāts speciāli tiem, kas strādā, piemēram, būvlaukumos vai pastiprinātas bīstamības apstākļos.

gan, ka ierīce ir visnotaļ jaudīga. R12 ir iespējams iegādāties ar Core i5-421oY vai i7-4610Y Haswell sērijas procesoriem, savukārt operatīvās atmiņas apjoms ir 4 vai 8 GB. Lietotāja datus būs iespējams saglabāt 64, 128 vai 256 GB ietilpīgos SSD tipa diskos.

Jāatzīmē, ka pircējam ir iespējams izvēlēties starp divām operētājsistēmām. R12 piedāvājumā ietilps 8.1 un Windows 7 Pro operētājsistēmas. Tāpat izstrādājums var lepoties ar HDMI, USB 3.0 pieslēgvietām, SD karšu lasītāju, divām kamerām un protams 12,5 collu displeju. Izstrādājuma cena sāksies no 2,3 tūkstošiem dolāru.

motion-computing-r12-windows-8-tablet-pc-620x467

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda