Sākums Portatīvie datori Motion Computing izstrādā īpaši izturīgu 12,5 collu Windows planšetdatoru

Motion Computing izstrādā īpaši izturīgu 12,5 collu Windows planšetdatoru

1 minūtes lasīšanai

Kamēr vairākas kompānijas cenšas piedāvāt arvien jaudīgākus planšetdatorus par arvien zemāku cenu, konkurence īpaši izturīgo skrārienierīču kategorijā ir krietni vājāka. Tur savus spēkus izmēģina arī Motion Computing, piedāvājot īpaši izturīgo r12 planšetdatoru.

Motion Computing izstrādātās ierīces prioritāte ir izturība. Rezultātā R12 atbilst MIL-STD-810G standartiem, nodrošinot ierīces darbību arī pēc kritiena no 1,2 m augstuma, straujām temperatūras maiņām, savukārt atbilstība IP54 standartiem norāda, ka izstrādājums ir putekļu drošs, bet arī nelielas ūdens peldes un šļakatas nespēs ietekmēt ierīces darbību.

Izturības pamatā ir magnija sakausējuma iekšējais rāmis, savukārt ārpusi apvij gumijot pārklājums. Planšetdators izstrādāts speciāli tiem, kas strādā, piemēram, būvlaukumos vai pastiprinātas bīstamības apstākļos.

Interesanti gan, ka ierīce ir visnotaļ jaudīga. R12 ir iespējams iegādāties ar Core i5-421oY vai i7-4610Y Haswell sērijas procesoriem, savukārt operatīvās atmiņas apjoms ir 4 vai 8 GB. Lietotāja datus būs iespējams saglabāt 64, 128 vai 256 GB ietilpīgos SSD tipa diskos.

Jāatzīmē, ka pircējam ir iespējams izvēlēties starp divām operētājsistēmām. R12 piedāvājumā ietilps 8.1 un Windows 7 Pro . Tāpat izstrādājums var lepoties ar HDMI, USB 3.0 pieslēgvietām, SD karšu lasītāju, divām kamerām un protams 12,5 collu displeju. Izstrādājuma cena sāksies no 2,3 tūkstošiem dolāru.

motion-computing-r12-windows-8-tablet-pc-620x467

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…