9. janvāris, 2010

MPEG4 pārveidošana uz MPEG2

aurea

Šis temats pēdējā laikā ir palicis ļoti aktuāls. Daudzi interesējas par to, kā varētu uztvert MPEG4 ( Lattelekom raidītais digitālās signāls) uz televizoriem kas aprīkoti ar MPEG2 ( savulaik raidīja TV ) dekoderi. Vai varot pārveidot.
Cik tas maksā?
Pārveidot televizora tjuneri ir dārgi un neefektīvi. Tur izmaksas var beigās sastādīt cita jauna televizora izmaksas. Tapēc šāds variants uzreiz atkrīt.
Ir vēl kāds variants

Šis tepat Baltijā ražotais Neotion transkoderis nodrošina MPEG4 pārveidošanu uz MPEG2. Tas ir pārbaudīts arī dzīvē. Principā darbojas. Taču bildes kvalitāte no tā nedaudz cieš un bilde vairs neizsktās tik labi kā izskatītos ar jau rūpnīcā iebūvētu MPEG4 dekoderi. Vismaz uz TV tas neatbalsta HD kanālus un darbojas ne uz visiem modeļiem. Tapēc mans ieteikums ir to sarunāt pamēģināt reālajā dzīvē uz tieši sava televizora nevis iegādāties uz dullo un pēc tam neveiksmes gadījumā cīnīties ar pārdevēju, lai tas paņem šo spēļmantiņu atpakaļ

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.