3. marts, 2010

Neliels ieskats vēsturē

smiley face wallpaper 005

1. Agrāk sieviete nesūdzējās, ka viņas vīrietis atkal nav nolaidis poda vāku. Sieviete bija laimīga, ka viņš ir spējīgs nopelnīt pietiekami daudz, lai vispār varētu atļauties podu ar vāku.
2. Agrāk sieviete neiebilda, ka viņai katru dienu jāstāv virtuvē pie plīts un jāgatavo vakariņas. Sieviete to darīja ar lielu prieku un entuziasmu, lai tikai viņas vīrietim atkal nebūtu jāņem rokā siksna.
3. Agrāk sievietes neiestājās par dzimumu vienlīdzību. Sieviete labprāt atzina vīriešu pārākumu, lai varētu izvairīties no grūtiem un atbildīgiem pienākumiem, tā vietā sēžot mājās un mazgājot traukus.
4. Agrāk sieviete nepārmeta vīrietim, ka viņš atkal pa visu istabu izmētājis savas netīrās zeķ. Sieviete katru dienu mazgāja viņa zeķes un citas drēbes, lai viņas vīrietis vienmēr būtu skaists un smaržīgs.
5. Agrāk sieviete labprāt uzņēma vīrieša draugus savā mājā, kad tie gribēja pa televizoru skatīties futbolu. Sievietei tā bija iespēja parādīt, cik laba namamāte viņa ir, pienesot viesiem aukstu alu un uzkodas.
6. Agrāk sieviete neaizrādīja vīrietim, kad viņš blenza uz citas sievietes apaļumiem. Sieviete saprata vīrieša diskrēto mājienu, ka viņš netiek apmierināts pietiekami bieži un labi, lai viņam nebūtu nepieciešamības blenzt.
7. Agrāk sieviete nevainoja vīrieti par mīlēšanos ar citām sievietēm. Sieviete pateicās vīrietim par to, ka viņš ļauj tai atpūsties dienās, kad “sāp galva”.
8. Agrāk sieviete nedusmojās, ka vīrietis atkal aizmirsis kāzu gadadienu. Sieviete bija laimīga, ka viņu vispār kāds ir apprecējis.
9. Agrāk sieviete pēc seksa nevēlējās veselu stundu runāt par dzīvi un attiecībām. Sieviete klusēdama cerēja, ka vīrietis ātri aizmigs un aizmirsīs sievieti izmest no savas gultas.
10. Agrāk sieviete priecājās, ja viņai dzimšanas dienā uzdāvināja mikseri vai putekļu sūcēju. Sieviete novērtēja vīrieša vēlmi padarīt viņas soli vieglāku.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.