3. marts, 2010

BubleParty klubā Putniņi 13.martā

large 2010021714103389

Sigulda, Saldus, Jelgava vēl arvien nevar attapties no dejām krāsainajos burbuļos! Nu ir kārta Valmierai! Baltic Dance Factory un naturālais enerģijas dzēriens Pussy piedāvā – sestdien, 13.martā Valmieras klubā PUTNIŅI viesosies vienīgā un īstā burbuļu ballīte Latvijā – BUBBLE MADNESS, kas vienlaicīgi ir arī ziemas pasākums nr.1! Sākums plkst.22:00.

Lielajā zālē gaisīgu atmosfēru, ko neatradīsi citur, radīs BUBBLE MADNESS lieliskais dīdžeju trio – Beatax, Trakais Mārtiņš un [Ex] da Bass, kura jaunās dziesmas – No More Lonely Nights dzīvās uzstāšanās ierakstu no Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada svinīgās apbalvošanas ceremonijas Latvijas Nacionālajā operā, internetā vien jau paguvuši noskatīties vairāki tūkstoši interesentu. Pavisam drīz turpat, portalā Youtube, būs atrodams arī singla oficiālais video klips!

Video projekcijas – ILLEGAL DJ TEAM RIGA video speciālista – vīdžeja pārziņā.

Eiropas Hitu Radio zālē, kurā kā jau allaž atradīsies zvaigžņu foto stends, spelēs dīdžejs Shorohoff, bet kulminācijā Top5 nedēļas divdesmit atzītākās dziesmas uzspēlēs Mārtiņš Kreilis.

Gaidāmi vairāki spilgti pārsteigumi, par piemēru minot brīnumkrekliņu (www.rintella.com), kas maina krāsu paraugdemonstrējumus, būs iespēja nobaudīt naturālo enerģijas dzērienu Pussy neskaitāmās variācijās, kā arī iegūt divu veidu BUBBLE MADNESS oficiālās uzlīmes!

Pastāsti draugiem, ka uz ballīti no Rīgas, Siguldas, Cēsīm un citām pilsētām kursēs Black Silver Party Bus! Izmanto iespēju! Pieteikšanās rakstot uz epastu – [email protected].

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda