Sākums arhivs BubleParty klubā Putniņi 13.martā

BubleParty klubā Putniņi 13.martā

1 minūtes lasīšanai
large 2010021714103389

, Saldus, Jelgava vēl arvien nevar attapties no dejām krāsainajos burbuļos! Nu ir kārta Valmierai! Baltic Dance Factory un naturālais enerģijas dzēriens Pussy piedāvā – sestdien, 13.martā Valmieras klubā PUTNIŅI viesosies vienīgā un īstā burbuļu ballīte Latvijā – BUBBLE MADNESS, kas vienlaicīgi ir arī ziemas pasākums nr.1! Sākums plkst.22:00.

Lielajā zālē gaisīgu atmosfēru, ko neatradīsi citur, radīs BUBBLE MADNESS lieliskais dīdžeju trio – Beatax, Trakais Mārtiņš un [Ex] da Bass, kura jaunās dziesmas – No More Lonely Nights dzīvās uzstāšanās ierakstu no Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada svinīgās apbalvošanas ceremonijas Latvijas Nacionālajā operā, internetā vien jau paguvuši noskatīties vairāki tūkstoši interesentu. Pavisam drīz turpat, portalā , būs atrodams arī singla oficiālais klips!

Video projekcijas – ILLEGAL DJ TEAM RIGA video speciālista – vīdžeja pārziņā.

Eiropas Hitu Radio zālē, kurā kā jau allaž atradīsies zvaigžņu stends, spelēs dīdžejs Shorohoff, bet kulminācijā Top5 nedēļas divdesmit atzītākās dziesmas uzspēlēs Mārtiņš Kreilis.

Gaidāmi vairāki spilgti pārsteigumi, par piemēru minot brīnumkrekliņu (www.rintella.com), kas maina krāsu paraugdemonstrējumus, būs iespēja nobaudīt naturālo enerģijas dzērienu Pussy neskaitāmās variācijās, kā arī iegūt divu veidu BUBBLE MADNESS oficiālās uzlīmes!

Pastāsti draugiem, ka uz ballīti no Rīgas, Siguldas, Cēsīm un citām pilsētām kursēs Black Silver Party Bus! Izmanto iespēju! Pieteikšanās rakstot uz epastu – [email protected].

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…