10. jūnijs, 2016

Notiks BiSMART meistarklase „Smart Company”

Piektdien, 10.jūnijā notiks platformas meistarklase „Smart Company”, kurā tiks apspriestas 21.gs. uzņēmuma iespējas efektīvi izmantot modernās biznesa tehnoloģijas, informē BiSMART vadītājs Juris Kabakovs.
„Lai bizness veidotos patiešām gudrs, ir jāiemācās izprast tehnoloģiju iespējas. Piemēram, mēs neko nevaram iegūt no attālināta darba, ja organizācija, kas pieļauj šādu strādāšanu, neiedomājas nodrošināt savus cilvēkus ar piekļuvi iekšējām informācijas sistēmām,” skaidro Kabakovs.
Pētījumu kompānijas TNS dati liecina, ka četri no pieciem augstākā līmeņa vadītājiem (82%) atzīst, ka tehnoloģiju risinājumi būtiski ietekmē procesu efektivitāti, taču tikai divi no pieciem uzņēmumiem (38%), nodrošinot darbiniekiem iespēju strādāt ārpus biroja, ļauj attālināti pieslēgties iekšējām informācijas sistēmām.
„Risinājums – ir nemitīgi jāmācās, un to mēs arī meistarklasē darīsim,” uzsver vadītājs.
Meistarklase „Smart Company” būs skatāma arī tiešraidē vietnēs .lv un straume.lmt.lv.
Pasākumā ievaduzrunu par digitālās transformācijas nozīmi Baltijas biznesa vidē teiks tehnoloģiju evaņģēlists Fabians Kīnle (Vācija), bet pētījumu kompānija TNS informēs par aktuālākajiem pētījumu datiem.
Tāpat tiks runāts par vairākiem viediem tehnoloģiju pielietošanas aspektiem, tostarp digitālajai pārvaldībai, praktiskam tehnoloģiju pielietojumam, inovatīviem klientu risinājumiem, savlaicīgai risku novēršanai un informācijas pārvaldīšanai nozīmei.
Par digitālās vadības attīstību stāstīs „Master Training” eksperts, bloga „20 minūtes menedžmenta” autors, Biznesa procesu attīstības direktors vienā no lielākajiem IT produktu un IT risinājumu un pakalpojumu izplatītājiem Austrumeiropā Aldis Ērglis.
Savukārt par praktisku tehnoloģiju izmantošanu – attālināto darbu un viedo novērošanas sistēmu – runās „Latvijas Mobilā Telefona” korporatīvo risinājumu vadītājs Sandis Riņķis un „ Latvia” komercdirektors Mārtiņš Paurs.
Pēcpusdienā par menedžmenta nozīmi gudra uzņēmuma izveidē stāstīs „Adizes Institute International” Latvijas rīkotājdirektors Gregs Matērs. Par datu viedo pirkšanu un optimiziāciju informēs „OmnicomMediaGroup” izpilddirektors Kārlis Zembergs un vadošā digitālā speciāliste Liene Arkle, bet „Infotrust” partneris Māris Svilāns runās par klientu profila izstrādi.
Vēlāk par risku savlaicīgu novēršanu stāstīs „HORTUS Digital” direktors Didzis Šimis, savukārt par informācijas pārvaldību informēs Latvijas Universitātes asociētā profesore, pārvaldības eksperte Iveta Reinholde.
Plašāka informācija http://www.bismart.lv/programma/bismart-meistarklase-52
meistarklase „Smart Company” norisināsies 10.jūnijā no plkst.9:30 līdz plkst.17:30 „Avalon Hotel”, 13.janvāra ielā 19, Rīgā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda