6. februāris, 2013

Otrapuse valentīndienā organizē lielu iepazīsānās pasākumu

otrapuse lv 1

No 14.-16.februārim iepazīšanās portāls Otrapuse.lv rīko Latvijā līdz šim nebijušu pasākumu – Iepazīšanās kruīzu uz Tallink prāmja “M/S Romantika”. Ceļojums uz Stokholmu būs lieliska iespēja otras pusītes meklējumus apvienot ar kvalitatīvu izklaidi – populāro mūziķu Intara Busuļa & Lady’s Sweet un Musiqq koncertu, Stokholmas apmeklējumu, kā arī ballīti DJ Artūra Medņa un DJ Mike Tiller vadībā. Tieši Svētā Valentīna dienā prāmis “M/S Romantika” kļūs par grandiozu iepazīšanās vietu visiem, kuri meklē savu otro pusīti. Pasākums ieplānots kā liels iepazīšanās virpulis, kura laikā visu vecumu dalībniekiem būs iespēja piedalīties ātrajos randiņos, tādējādi dodot iespēju iepazīties pat viskautrīgākajiem. Pāri varēs izmantot astrologa pakalpojumus, lai zvaigžņu kartē noskaidrotu savu saderību. Tāpat darbosies romantiskā fotostudija, kuras apmeklētājiem būs iespēja gandrīz bezgalīgi improvizēt, lai taptu gada romantiskākais foto. Ceļojuma laikā uz M/S Romantika būs iespēja ne tikai iepazīties, bet arī klātienē pieteikties dalībai televīzijas šovā “Gandrīz ideāls randiņš”, kas jau pavisam drīz priecēs 3 skatītājus ar šova 2. sezonu. Par Iepazīšanās kruīza viesu labsajūtu, omulīgu gaisotni un veiksmīgu norisi rūpēsies pasākuma vadītāji Ketija Šēnberga un Nauris Brikmanis.
Kruīza pirmajā dienā paredzēts lielais iepazīšanās pasākums ar randiņiem, spēlēm, fotografēšanos, dejām, kā arī Intara Busuļa & Lady’s Sweet, Musiqq uzstāšanos. Iespējams, pasākuma dalībniekiem būs iespēja dzirdēt arī populāro mūziķu iepazīšanās stāstus. Vakara kulminācija – saderīgāko pāru noteikšana, Vakara pāra izraudzīšanās un pārsteiguma balvu saņemšana. Pēc tam – ballīte DJ Artūra Medņa un DJ Mike Tiller mūzikas ritmos. Nākamajā dienā kruīza dalībnieki varēs apmeklēt Stokholmas tūristu iecienītākās vietas vai arī ar savu jauno draugu vai draudzeni vienkārši doties romantiskā pastaigā pa Stokholmas vecpilsētas ieliņām. Vakarā un atceļā uz Rīgu – ballīte līdz rītam DJ mūzikas pavadībā. “Interneta vide ir ļoti labs veids kā iepazīties, taču tikai satiekoties aci pret aci ir iespējams otru cilvēku iepazīt. Portāls otrapuse.lv tika radīts ar ideju, ka tam jāatšķiras no citiem iepazīšanās portāliem, un mūsu mērķis jau sākotnēji bija aicināt lietotājus tikties īstos randiņos un ballītēs. Beidzot mēs šo ieceri realizējam tādā apjomīgā pasākumā kā Iepazīšanās kruīzs,” stāsta Gints Balodis, portāla vadītājs. Iepazīšanās kruīzam jau pieteikušies vairāki simti iepazīties gribētāju. Biļetes vēl var iegādāties portālā otrapuse.lv un Biļešu servisa kasēs. Draugu kompānijām pieejamas atlaides. Otrapuse.lv ir Latvijā populārākais iepazīšanās portāls nopietnām attiecībām. Tas savu darbību sāka 2009.gadā, un pašlaik portāla lietotāju skaits pārsniedz jau 145 000 reģistrēto lietotāju. ]]>


Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda