24. augusts, 2011

Patīkamais pārsteigums SWATCH veikalā

swatch logo

Pirms kādiem diviem gadiem tiku pie Swatch puksteņa. Dikti jau nu patikās. Pirmā patīkamā saskarmse ar nosacīti Swatch pārstāvjiem bija kādu nedēļu jau pēc tam, kad biju nobriedis siksniņas garuma maiņai, taču izglītības šajā jautājumā nebija. Tā nu devos uz swatch veikalu t/c Alfa, kur man smaidīga ( bet varbūt tā man likās, jo biju apreibis no pasasarīgās dienās) un visādi citādi jauka veikala darbiniece pilnīgi bez maksas tika ar šo procesu galā un vēl līdzi maisiņā iedeva izravētos siksniņas posmus. Nu zinu kā mainīt siksniņas garumu. Nākamā vizīte pie Swatch dīleriem man bija pēc kāda pusotra gada, kad pulkstenim bija beigusies batereja. Meitene, atkal smaidīga, atņēma man pulksteni un pāris minūšu laikā apmainīja batereju. Baidos samelot, bet šķiet, ka atkal bez maksas. Bet varbūt bija tīri simboliska samaksa. Gāja un arī pulktenis. Līdz pagājušajai nedēļas nogalei. Pagājušajā nedēļas nogalē sanāca organizēt DJ Pikačū ballīti kurzemē. (Bildes apsolos pievienot vidrīzākajā laikā). Kaut kā neveiksmīgi iebāzu roku vadu mudžeklī un norāvu vienu kniedi no siksniņas. Tieši tajā vietā, kur siksniņa savelkas. Lēnā garā sāku pētīt, kur tad tagad var atrast Swatch pārstāvjus. Alfā veikaliņš ir pazudis. Dominā arī. Tad padzirdēju ka tāds esot Spicē
Atrašanās vieta: 1. stāvā.
: 67225090
E-pasts: [email protected]
Mājas lapa:http://www.swatch.lv
Veikala sfēra: Aksesuāri
Darba laiks: 10-22
Preces un pakalpojumi:
Rokas pulksteņi, bižutērija, pulksteņu siksniņas, baterijas

Telefons gan ir nekam nederīgs. Taču veikaliņš vēl aizvien tur ir atrodams. Meitene – atkla smaidīga. Pastāstīju savu bēdu. Meitene ar kritisku aci nopētīja manu inventāru un piešķīra trūkstošo rezerves daļu ar tekstu, ka gan neesot izdarāms tik ātri un vienkārši, ka man labāk griezties pie pulksteņmeistara. Tad viņa atvēra lādi un izvilka to rezerves daļu, kas man bija vajadzīga. To, kas man jādod meistaram. Kad pajautāju, cik jāmaksā, es gandrīz apstulbu. Salauzto posmu man piešķīra par brīvu. Par lojalitāti pret firmu tā teikt. Tā, ka visu cieņu Šveices pulksteņu ražotājiem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.