24. augusts, 2011

Patīkamais pārsteigums SWATCH veikalā

swatch logo

Pirms kādiem diviem gadiem tiku pie Swatch puksteņa. Dikti jau nu patikās. Pirmā patīkamā saskarmse ar nosacīti Swatch pārstāvjiem bija kādu nedēļu jau pēc tam, kad biju nobriedis siksniņas garuma maiņai, taču izglītības šajā jautājumā nebija. Tā nu devos uz swatch veikalu t/c Alfa, kur man smaidīga ( bet varbūt tā man likās, jo biju apreibis no pasasarīgās dienās) un visādi citādi jauka veikala darbiniece pilnīgi bez maksas tika ar šo procesu galā un vēl līdzi maisiņā iedeva izravētos siksniņas posmus. Nu es zinu kā mainīt siksniņas garumu. Nākamā vizīte pie Swatch dīleriem man bija pēc kāda pusotra gada, kad pulkstenim bija beigusies batereja. Meitene, atkal smaidīga, atņēma man pulksteni un pāris minūšu laikā apmainīja batereju. Baidos samelot, bet šķiet, ka atkal bez maksas. Bet varbūt bija tīri simboliska samaksa. Gāja laiks un arī pulktenis. Līdz pagājušajai nedēļas nogalei. Pagājušajā nedēļas nogalē sanāca organizēt DJ Pikačū ballīti kurzemē. (Bildes apsolos pievienot vidrīzākajā laikā). Kaut kā neveiksmīgi iebāzu roku vadu mudžeklī un norāvu vienu kniedi no siksniņas. Tieši tajā vietā, kur siksniņa savelkas. Lēnā garā sāku pētīt, kur tad tagad var atrast Swatch pārstāvjus. Alfā veikaliņš ir pazudis. Dominā arī. Tad padzirdēju ka tāds esot Spicē
Atrašanās vieta: 1. stāvā.
Tālrunis: 67225090
E-pasts: [email protected]
Mājas lapa:http://www.swatch.lv
Veikala sfēra: Aksesuāri
Darba laiks: 10-22
Preces un pakalpojumi:
Rokas pulksteņi, bižutērija, pulksteņu siksniņas, baterijas

Telefons gan ir nekam nederīgs. Taču veikaliņš vēl aizvien tur ir atrodams. Meitene – atkla smaidīga. Pastāstīju savu bēdu. Meitene ar kritisku aci nopētīja manu inventāru un piešķīra trūkstošo rezerves daļu ar tekstu, ka remonts gan neesot izdarāms tik ātri un vienkārši, ka man labāk griezties pie pulksteņmeistara. Tad viņa atvēra lādi un izvilka to rezerves daļu, kas man bija vajadzīga. To, kas man jādod meistaram. Kad pajautāju, cik jāmaksā, es gandrīz apstulbu. Salauzto posmu man piešķīra par brīvu. Par lojalitāti pret firmu tā teikt. Tā, ka visu cieņu Šveices pulksteņu ražotājiem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda