Sākums arhivs POSITIVUS FESTIVĀLS RĪKO FANU VIDEO SVEICIENU KONKURSU

POSITIVUS FESTIVĀLS RĪKO FANU VIDEO SVEICIENU KONKURSU

1 minūtes lasīšanai
positivus ab salacgriva 1


“Oficiāli varu paziņot, ka šovasar došos uz @positivus festivālu. 19 dienās esmu ietaupījis 34,05 LVL.” (Viesturs Razumovskis @VRazumovskis)
“Iedomājoties par @positivus, sāk kņudēt vēderā. Lai kā, viens no iemesliem mīlēt LV!” (Elīna Geida @geidageida)
“Murgoju šonakt - nogulēju Positivus festivālu. Pamodos tikai 6dienas naktī pl.4 un, kamēr aizskrēju līdz pasākumam, visu jau vāca nost :S” (Anna Rijniece @Anna_R_ps)
“Tas būs kauns - nebūt @positivus!!! Jāsāk trenēties skriešanā, lai paspētu uz visu, ko vēlos dzirdēt! J Ā B R A U C !” (Anete Rūķe @zebranete)

Šie ir tikai daži Positivus fanu vēstījumi, kurus mēs labprāt izmantotu savās video reklāmās. Šo ziņu iedvesmoti, aicinām ikvienu Positivus apmeklētāju uzfilmēt savus sveicienus, festivāla stāstus, piedzīvojumus vai jokus, kas atbilstu tēmai “Es un Positivus”. Šie video sveicieni kalpos kā lielisks papildinājums Positivus aktivitātēm dažādos sociālajos kanālos, bet visforšākās video zvaigznes aicināsim uz īpaši organizētu profesionāla video klipa filmēšanu un izmantosim festivāla TV reklāmas klipā.
Nofilmētie video stāsti līdz 15. maijam jāsūta uz e-pastu [email protected]. Video maksimālais garums – 30 sekundes. Stāstus var iemūžināt arī visvienkāršākajā veidā – pat ar mobilā tālruņa kameru. Galvenais, lai mēs nepārprotami saprastu, kas ir video sveiciena autors, un kāds ir Positivus festivāls viņa skatījumā. E-pastā jānorāda savs vārds, uzvārds, kā arī mobilā tālruņa numurs. Labāko video autori tiks paziņoti 20. maijā un balvā saņems ielūgumus uz festivālu.

Positivus festivāla 2011 mākslinieku un video sveicieni atrodami Positivus festivāla youtube kanālā!
http://www.youtube.com/v/T36GxZGK4HM&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…