9. maijs, 2011

POSITIVUS FESTIVĀLS RĪKO FANU VIDEO SVEICIENU KONKURSU

positivus ab salacgriva 1


“Oficiāli varu paziņot, ka šovasar došos uz @positivus festivālu. 19 dienās esmu ietaupījis 34,05 LVL.” (Viesturs Razumovskis @VRazumovskis)
“Iedomājoties par @positivus, sāk kņudēt vēderā. Lai kā, viens no iemesliem mīlēt LV!” (Elīna Geida @geidageida)
“Murgoju šonakt - nogulēju Positivus festivālu. Pamodos tikai 6dienas naktī pl.4 un, kamēr aizskrēju līdz pasākumam, visu jau vāca nost :S” (Anna Rijniece @Anna_R_ps)
“Tas būs kauns - nebūt @positivus!!! Jāsāk trenēties skriešanā, lai paspētu uz visu, ko vēlos dzirdēt! J Ā B R A U C !” (Anete Rūķe @zebranete)

Šie ir tikai daži Positivus fanu vēstījumi, kurus mēs labprāt izmantotu savās reklāmās. Šo ziņu iedvesmoti, aicinām ikvienu Positivus apmeklētāju uzfilmēt savus sveicienus, festivāla stāstus, piedzīvojumus vai jokus, kas atbilstu tēmai “ un Positivus”. Šie sveicieni kalpos kā lielisks papildinājums Positivus aktivitātēm dažādos sociālajos kanālos, bet visforšākās video zvaigznes aicināsim uz īpaši organizētu profesionāla video klipa filmēšanu un izmantosim festivāla reklāmas klipā.
Nofilmētie stāsti līdz 15. maijam jāsūta uz e-pastu [email protected]. maksimālais garums – 30 sekundes. Stāstus var iemūžināt arī visvienkāršākajā veidā – pat ar mobilā tālruņa kameru. Galvenais, lai mēs nepārprotami saprastu, kas ir video sveiciena autors, un kāds ir Positivus festivāls viņa skatījumā. E-pastā jānorāda savs vārds, uzvārds, kā arī mobilā tālruņa numurs. Labāko video autori tiks paziņoti 20. maijā un balvā saņems ielūgumus uz festivālu.

Positivus festivāla 2011 mākslinieku un sveicieni atrodami Positivus festivāla youtube kanālā!
http://www.youtube.com/v/T36GxZGK4HM&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda