Sākums arhivs Bites jaunie traifu plāni

Bites jaunie traifu plāni

3 minūtes lasīšanai
bite cita kompanija logoLV

Ne tikai ar cenām un pakalpojumiem Bite atšķirās. Bite jau no paša sākumā ir bijusi savādāka. Apsveikumi klientiem dzimšanas dienās, vārda dienās, dažādos citos svētkos - tā ir Bites ikdiena. Un tagad, līdz ar lielajām izmaiņām, tiek arī atkārtoti uzsvērts tas, ka Bite ir citāda kompānija.

No šodienas Bite vairs nešķiro: priekšapmaksa vai pēcapmaksa, tarifi un pieejamo pakalpojumu piedāvājums kļūst identisks, priekšapmaksai turpmāk būs iespēja iegādāties telefonus, viss pilnīgi vienāds. Atšķirās tikai maksāšanas veids - maksā pirms jeb papildini kartes kontu vai maksā pēc, kad saņem rēķinu. Tik pat vienkārša nu būs iespējams jebkurā brīdi mainīt šo maksāšanas veidu, arī, ja būs nopirkts telefons. Reizē ar to, no šodienas BiFri beidz pastāvēt. Tagad priekšapmaksa sauksies Bites karte. Tie, kas šobrīd lieto BiFri un grib to darīt arī turpmāk, var neuztraukties un lietot tālāk. Arī vecos papildpakalpojumus joprojām būs iespējams pieslēgt, nosūtot sms. Tomēr, ja gribēsies kaut ko no jaunā, tad jāpārslēdzas uz Bites karti, kas būs izdarāms ļoti ātri un vienkārši.

No šodienas Bitei ir tikai 3 vienkārši tarifu plāni. Tiem, kas tomēr arī šajā piedāvājumā apjuks, vienmēr būs iespēja izvēlēties Starta tarifu, kas nemaz nav slikts.

Starta tarifs. Fiksēta ikmēneša maksa - 0 Ls. Zvani - 6 sant/min uz visiem Latvijas tīkliem. SMS - 3 santīmi uz visiem Latvijas tīkliem. Datu pārraide - 3 sant/MB.
Bite 1,5. Fiksēta ikmēneša maksa - 1,5 Ls. Iekļauts - neierobežoti zvani un sms Bites tīklā, 20 MB datu pārraidei. Zvani uz citiem Latvijas tīkliem - 3 sant/min. SMS uz citiem Latvijas tīkliem - 3 santīmi. Datu pārraides cena pēc iekļauto 20 MB iztērēšanas - 3 sant/MB.
Bite 3,5. Fiksēta ikmēneša maksa - 3,5 Ls. Iekļauts - 350 zvanu minūtes uz visiem Latvijas tīkliem , 100 sms uz visiem Latvijas tīkliem, 50 MB datu pārraidei. Iztērējot kaut ko no iekļautā - 3 sant/min zvani, 3 santīmi sms, 3 sant/MB.
Bite 8,5. Fiksēta ikmēneša maksa - 8,5Ls. Iekļauts - 1000 zvanu minūtes uz visiem Latvijas tīkliem, 250 sms uz visiem Latvijas tīkliem, 150 MB datu pārraidei. Iztērējot kaut ko no iekļautā - 3 sant/min zvani, 3 santīmi sms, 3 sant/MB.

Ir padomāts arī par tiem, kam nepietiek ar tarifu plānā iekļauto. Jaunie papildpakalpojumi:

SMS papildpakalpojums. 100 sms uz visiem Latvijas tīkliem - 1 Ls. 1000 sms uz visiem Latvijas tīkliem - 2 Ls. Piemēram, ar Bite 1,5 šīs sms būs tieši uz citiem tīkliem, jo uz Biti sms tāpat ir bezmaksas. Bet Bite 3,5 un Bite 8,5 šīs sms summējas klāt tarifu plānā iekļautajām.
Internets telefonā. 100 MB - 1,25 Ls. 500 MB - 3,75 Ls. 2048 MB (2 GB) - 5 Ls. Pārtērējot iekļautos MB - 3 sant/MB.
Blackberry. Tieši tā, Blackberry tagad būs kā papildpakalpojums un būs pieejams gan pēcapmaksas, gan priekšapmaksas lietotājiem. Un cenas arī tagad ļoti vienkāršas un saprotamas. 5 Ls - neierobežota datu pārraide un Blackberry Internet Service jeb BIS (vairākumam lietotāju), 7 Ls - neierobežota datu pārraide un Blackberry Internet Service + Blackberry Enterprise Service jeb BES (lietotājiem, kam ir savs epasta serveris ar BES programmatūru).
Labākie draugi. Fiksēta mēneša maksa - 1,25 Ls. Iespēja pieslēgt 5 draugu Bites numurus, ar kuriem sarunas būs bezmaksas.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…