10. jūlijs, 2012

POSITIVUS FESTIVĀLS STRAUJI TUVOJAS – INFORMĀCIJA ĒRTAI NOKĻŪŠANAI!

posistivus telsu pilsetina

Nav atlicis daudz laika, lai sagatavotos ērtam ceļam uz Positivus festivā! Brīvo vietu skaits Positivus Ekspresbusā un Simple Express autobusos no Tallinas un Viļņas strauji sarūk, tāpēc festivāla rīkotāji mudina jau tūlīt izmantot šī gada izdevīgos piedāvājumus, lai ērti nokļūtu festivāla norises vietā! Visas biļetes pieejamas Positivus lapā. Arī šogad Positivus festivāls nodrošinās jau tradicionālo Positivus Ekspresi, kas fanus no Rīgas centra nogādās uz Salacgrīvu, bet pēc festivāla – atpakaļ uz Rīgu. Ekpresbusa biļetes pirms festivāla parasti tiek ātri izpirktas, tāpēc neatliec to iegādi uz pēdējo brīdi! Positivus Ekspreša biļetes cena vienā virzienā ir LVL 4.

Lai atvieglotu ceļu kaimiņvalstu mūzikas cienītājiem, Positivus festivāls kopā ar SimpleExpress organizē tiešos autobusu reisus no Viļņas (LVL 22,50) un Tallinas (LVL 19) uz Positivus norises vietu Salacgrīvā.

Īpašie Baltic Taxi ceļojuma kuponi ļaus no jebkuras vietas Rīgā nokļūt tieši līdz Positivus festivāla norises vietai un – kas ir vēl ērtāk – šis pats pakalpojums pieejams, lai nokļūtu mājup. Ar Baltic Taxi uz Positivus kopā var doties četri draugi un nav jāstrīdas par to, kurš šoreiz būs šoferis. Pakalpojuma cena LVL 47.

Tiem, kas grib bezrūpīgi izbaudīt festivālu un nedomāt par to, kur atrast teltsvietu, Positivus festivāls kopā ar Gandru piedāvā jau iepriekš uzceltas divvietīgas Lafuma teltis, kas atradīsies telšu pilsētiņas viducī.

Ja tomēr nolemjat doties uz Positivus festivālu ar savu transportu, izmantojiet iespēju jau iepriekš iegādāties autostāvvietas biļeti, kas arī samazinās rindā gaidāmo laiku. Iepriekšpārdošanā autostāvvietas biļetes cena ir LVL 3,50.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.