9. jūlijs, 2012

POSITIVUS FESTIVĀLAM SAVS UNIKĀLS PASTA INDEKSS UN PASTA NODAĻA

positivus krasainais

Sadarbībā ar Latvijas Pasta Eksprespastu šogad festivālā ir radīti vairāki jauninājumi, no kuriem būtiskākie ir unikāla pasta indeksa LV – 4099 piešķiršana Positivus festivālam un iespēja nosūtīt savas personiskās lietas uz festivāla teritoriju jau iepriekš, tādējādi krietni atvieglojot ceļu uz festivā un mājup. Positivus Eksprespasta nodaļa ar pasta indeksu LV-4099 darbosies divās festivāla vietās – pie telšu pilsētiņas un festivāla norises teritorijā. Eksprespasta nodaļā pie telšu pilsētiņas būs iespējams saņemt iepriekš izsūtītās paciņas un noformēt sūtījumus mājup. Pirmo reizi festivāla vēsturē, sadarbojoties Merrild un Eksprespastam, telšu pilsētiņa pārtaps īstā pilsētā ar ielu nosaukumiem, māju numuriem un iespēju nosūtīt vēstules telšu pilsētiņas ietvaros, piemēram, uz Cigoriņu kafijas ielu nr. 7.

“Positivus kā lielākais un radošākais vasaras pasākums Latvijā un Baltijā ir veicinājis arī Eksprespasta izdomu un vēlmi festivāla apmeklētājiem piedāvāt jaunus un izdevīgus eksprespasta pakalpojumus, nodrošinot maksimālas ērtības ceļā uz un no festivāla,” uzsver Latvijas Pasta Eksprespasta departamenta direktors Mārcis Vilcāns. Positivus festivāla rīkotājs Ģirts Majors saka: „Positivus Festivāla laikā Salacgrīva kļūst sešreiz lielāka, tādēļ diezgan loģiski, ka festivāla vieta iegūst savu pasta indeksu un nodaļu. Festivāla apmeklētājiem tās būs papildu servisa un izklaides iespējas”.

Lai iepriecinātu mājās palicējus, nodotu sveicienu festivāla māksliniekiem vai vienkārši saglabātu sev piemiņu par festivālu, ikviens varēs nosūtīt festivāla pastkartes ar iepriekšējo gadu Positivus festivālos noķertiem labākajiem fotomirkļiem. Festivāla teritorijā darbosies Festivāla bode, kur varēs iegādāties pastkartes, un Eksprespasta nodaļa, kur tās būs iespējams apzīmogot un nosūtīt. Pastkartes varēs nosūtīt arī festivāla māksliniekiem, un tā ir līdz šim nebijusi iespēja festivāla apmeklētājiem.

Noderīgs un ērts Positivus festivāla jaunums ir paciņu sūtīšanas , kas krietni atvieglos ceļu uz festivālu un mājup. Jau pirms festivāla nepieciešamās mantas varēs nosūtīt uz festivāla teritoriju, bet pēc tam – nosūtīt tās atpakaļ uz mājām. Piemēram, paciņā iespējams sapakot telti, guļammaisus un apģērbu, nosūtīt to uz festivāla teritoriju un doties uz Positivus tikai ar maku un telefonu kabatā. Pēc festivāla šīs lietas varēs nosūtīt mājās: piegāde tiks nodrošināta tieši norādītajā adresē, turklāt no festivāla paciņas varēs sūtīt arī uz citām valstīm. Paciņu sūtīšanas cena Latvijā ir īpaši izdevīga – tikai LVL 2. Ērtai paciņu sūtīšanai ir sagatavotas īpašas kastes, kuras no 18. līdz 20. jūlijam būs pieejamas lielākajās Rīgas pasta nodaļās un lielāko Latvijas pilsētu pasta nodaļās.

Precīzs nodaļu un sīkāka par sūtīšanas nosacījumiem pieejama Eksprespasta mājas lapā http://www.expresspasts.lv/lv/positivus/. Arī detalizēta informācija par Eksprespasta darba laikiem telšu pilsētiņā un festivāla teritorijā atrodama Eksprespasta mājas lapā. Norēķināties par sūtījumu būs iespējams gan uz vietas pasta nodaļā, gan arī, sākot no 10. jūlija, – elektroniski.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.