6. marts, 2012

«Positivus» šovasar: SBTRKT, Friendly Fires un Givers

positivus krasainais

Positivus festivāls, kas ir lielākais populārās mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, izziņo pirmos 2012.gada festivāla ārvalstu mūziķus. To ū «future garage» producents SBTRKT, Hertfordšīras trio «Friendly Fires» un amerikāņu indīpopa apvienība «Givers». Rīkotāji «Positivus» galvenos māksliniekus sola izziņot vēlāk. Biļešu cenas šobrīd nemainās. Divi no minētajiem māksliniekiem uzstāsies uz lielās skatuves. Biļetes uz festivālu nopērkamas tickets.positivusfestival.com, Biļešu Servisa kasēs, internetā un Nordea bankomātos visā Latvijā. Biļešu cena pagaidām netiek paaugstināta un ir Ls 29 par divu dienu biļeti bez telts vietas un Ls 32.50 par divu dienu biļeti ar telts vietu. Kā katru gadu, arī 2012. gadā festivāls piedzīvos dažādas izmaiņas un tiks papildināts ar dažādiem jauniem elementiem. Festivāla organizētāji ir priecīgi par ilglaicīgo sadarbību ar Nordea banku, kas nu kļuvusi vēl ciešāka, un festivāla otrā skatuve šogad sauksies «Nordea skatuve». Nordea Latvijā Jānis Buks saka:
«Šis ir jau trešais gads, kad atbalstām Positivus festivālu ne tikai tāpēc, ka tas ir komerciāli veiksmīgs un sabiedrībā iemīļots pasākums, bet arī tāpēc, kas tas mums ļoti piestāv. Positivus ir lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, un arī Nordea vīzija ir kļūt par vadošo banku Eiropā. To mēs varam panākt ar komandas darbu un pozitīvām emocijām. Ticu, ka Positivus festivāls būs vasaras karstākais notikums, kas ar pozitīvām emocijām vairos mūsu visu panākumus.»

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.