28. augusts, 2018

Revolut izlaiž metāla maksājumu karti ar jauniem pakalpojumiem

revolut metal

Londonā dibinātais finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums “Revolut” šodien iepazīstināja ar īpašu metāla karti, ar kuru norēķinoties, klienti uzreiz saņems atpakaļ kontā līdz 1 procentam no pirkuma summas. Naudas atmaksu būs iespējams saņemt jebkurā no 25 sīklietotnē atbalstītajām valūtām vai kādā no 5 atbalstītajām kriptovalūtām. Norēķinoties aiz Eiropas robežas, klientiem kontā atgriezīsies līdz 1 procentam no iepirkuma summas. Norēķinoties Eiropā, kontā uzreiz atgriezīsies 0,1 procents no pirkuma summas.

Turklāt “Metal” plāna klientiem būs iespēja visā pasaulē bez maksas izņemt skaidro naudu līdz 600 eiro, tāpat viņi varēs izmantot konsjerža pakalpojumus – personīgie asistenti palīdzēs saņemt nepieciešamās biļetes, rezervācijas vēlamajos restorānos vai pasūtīt lidojumus, tāpat – sniegs padomu par dažādām apmeklētākajām vietām visā pasaulē.

Jaunā metāla karte ar saistītajiem pakalpojumiem maksās 13.99 EUR ik mēnesi vai 135 EUR uz gadu.

“Ar “Metal” karti un plānu iesoļojam jaunā klientu segmentā un ceram, ka tā atradīs savu vietu klientu starpā, kuri novērtē īpašu pieredzi”, – stāsta “Revolut” uzņēmējdarbības attīstības Andris Bičeika. “Ar jauno plānu piedāvājam lielisku papildinātu ceļojumu apdrošināšanu, bet personīgā asistenta pakalpojums sevišķi palīdzēs ietaupīt laiku ceļojot – cilvēkam vairs nevajadzēs pašam tērēt laiku meklēšanas vietnēs, salīdzinot dažādus biļešu un restorānu piedāvājumus. Turklāt “Revolut Metal” kompānijai svarīgs ir jaunais ienākumu avots – sevišķi tagad, kad līdz gada beigām gatavojamies startēt Ziemeļamerikā un Āzijā”, – skaidro A. Bičeika.

Tāpat jaunā karte sniegs iespēju veikt neierobežotu valūtas maiņu un starptautiskos pārskaitījums, prioritātes klientu apkalpošanu visas diennakts garumā, kā arī starptautisko ceļojumu apdrošināšanu – bez medicīniskās un odontoloģijas, tajā tiks iekļauta arī apdrošināšana aizkavējušos lidojumu vai bagāžas gadījumā. Nākotnē plāna piedāvājumu starpā plānojam iekļaut arī atlaides lidostas VIP ložām, saistītos ģimenes kontus, neierobežotas virtuālās kartes un papildu piedāvājumus bezmaksas investēšanas platformai, kura jau tiek veidota.

“Priecājamies, ka, radot šo īpašo produktu, varam sadarboties ar “Revolut”. Unikālais kartes tēls un plašais piedāvājumu klāsts klientam, kopā ar visā pasaulē zināmo “Mastercard” vārdu, veido sevišķi pievilcīgu produktu īstam pasaules pilsonim”, – apgalvo Darren Deal, “Mastercard” priekšapmaksas karšu Apvienotajā Karalistē un viceprezidents Īrijā.

“Revolut Metal” karti iespējams izmantot arī bezkontakta norēķiniem, bet tās dati ar lāzeru ir iegravēti kartes aizmugurējā daļā. “Kartes dizainam veltījām sevišķi daudz uzmanības, jo tā vispusīgi ir īpašas klases produkts”, – apgalvo A. Bičeika. Jaunā, 18 gramus smagā karte, sver pat trīs reizes vairāk par parasto karti un ir izgatavota no nedalītas stiprināta tērauda loksnes, izmantojot dimanta urbi, bet krāsa uz kartes uzklāta izmantojot fiziskās tvaiku depozīcijas pārklājumu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda