26. janvāris, 2016

Rimi kā pirmais veikalu tīkls Latvijā ievieš iespēju lojalitātes uzlīmes krāt digitāli

Sekojot savu klientu vajadzībām un pasaules mazumtirdzniecības tendencēm, lielveikalu vienlaicīgi visā Baltijā un pirmais Latvijā ieviesis iespēju klientiem par izdarītajiem pirkumiem krāt piešķirtās lojalitātes uzlīmes ne tikai drukātā, bet arī digitālā veidā. Līdz šim uzlīmes tika krātas tikai drukātā veidā speciālos uzlīmju bukletos, taču līdz ar jauninājumu to būs iespējams automātiski uzkrāt arī savā lojalitātes kartē. Digitālās uzlīmes vienlaicīgi pieejamas ne tikai Latvijā, bet arī veikalos Lietuvā un Igaunijā.

Mazumtirdzniecība ir dinamiska nozare, kurā klientu ērtību uzlabošanai svarīgi izmantot arī dažādus digitālos risinājumus, tāpēc, sekojot savu pircēju vajadzībām, ir radījis iespēju visā Baltijā lojalitātes uzlīmes krāt arī digitāli. Esam pirmais veikalu Latvijā un pirmais veikalu tīkls, kas šo iespēju saviem pircējiem piedāvā visas Baltijas mērogā, turklāt kampaņā par sakrātajām lojalitātes uzlīmēm būs iespējams iegādāties produkciju no atzītā aktīvās atpūtas preču ražotāju Hi-Tec, kura preces var novērtēt plaša iedzīvotāju grupa, sākot no aktīviem ceļotājiem, ģimenēm ar bērniem un līdz pat senioriem, kuri piedāvājumā atradīs, piemēram, izdevīgu iespēju iegādāties nūjošanas inventāru. Uzsākto projektu noteikti turpināsim arī citās lojalitātes kampaņās – prognozējam, ka piedāvāto iespēju krāt lojalitātes uzlīmes digitālā veidā tuvākajā nākotnē varētu izmatot apmēram 20% mūsu aktīvo klientu,” skaidro Baltic biznesa attīstības direktore Gundega Martinsone.

Kā norāda Gundega Martinsone, viena no digitālo uzlīmju krāšanas būtiskākajām priekšrocībām ir to ērtība, jo nav nepieciešams tērēt laiku, lai uzlīmes līmētu bukletā, tās nevar arī nozaudēt. pircēji aktīvi interesējas par šo iespēju, un izvēli krāt digitālās lojalitātes uzlīmes līdz šim izdarījuši jau teju 1000 pircēju. Turklāt digitālo uzlīmju krāšana ievērojami atvieglo arī kasieru darbu.

Lai pieteiktos uzlīmju krāšanai digitālā formātā, klientiem sava izvēle jāapstiprina kioskā, kurā kampaņas sākumā tiek piedāvāts pāriet uz digitālu uzlīmju krāšanu. Tāpat izvēli iespējams apstiprināt, zvanot Klientu apkalpošanas centram pa bezmaksas tālruni 80000180. Izvēlēto uzlīmju krāšanas veidu būs iespējams arī mainīt, bet šādā gadījumā nebūs iespējams konvertēt papīra uzlīmes uz virtuālajām vai otrādi. Lojalitātes kampaņas uzlīmes veikalos tiks izsniegtas līdz šī gada 13.jūnijam, savukārt apmainīt pret aktīvās atpūtas precēm tās varēs līdz 27.jūnijam.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for smaragds
smaragds - 26. janvāris, 2016 Atbildēt

Kaada jeega vinjas kraat ir?
Lai nopirktu paarcenotus Rimi drazas???
Nekad nekaads izdeviigums pateereetaajam nav bijis no taam “akcijaam”.

Avatar for romax
romax - 26. janvāris, 2016 Atbildēt

Laikam Rimi smagi aizgulējušies. Narvessen jau sen piedāvā šādu iespēju, ar to starpību, ka Rimi uzlīmes nevienam tāpat nav vajadzīgas ne drukātā, ne digitālā formātā. Hi-Tec preces bez visas krāšanas var nopirkt lētāk

  Avatar for to romax
  to romax - 26. janvāris, 2016 Atbildēt

  Parādi kaut vienu vietu, kur tādas preces var nopirkt lētāk?!

Avatar for Jānis
Jānis - 26. janvāris, 2016 Atbildēt

Kāda jēga krāt uzlīmes ja par tām var tikai nopirkt zemas kvalitātes balvas par dārgām cenām?

  Avatar for QWS
  QWS - 27. janvāris, 2016 Atbildēt

  Nu šoreiz man liekas pa ilgiem laikiem ir kaut kas jēdzīgs un pat par saprātīgu cenu

Avatar for Īstais Vārds 2
Īstais Vārds 2 - 28. janvāris, 2016 Atbildēt

Piekrītu #1 komentāram. Esmu pasekojis līdzi uzlīmju piedāvājumiem un vienmēr, bez izņēmumiem, preces internetā atrodamas vēl lētāk par sakrāto uzlīmju akcijas cenu! Gan narvese, gan rimi un vēl šur tur… Turklāt piedāvātās preces parasti nav tās labākās savā cenu kategorijā… Bet nu, būs aitas, būs cirpēji….

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda