10. oktobris, 2016

Samsung» aptur «Galaxy Note 7» ražošanu

Samsung Galaxy Note7 black blue

Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums «Samsung Electronics» apturējis viedtālruņu « Note 7» ražošanu, atsaucoties uz anonīmu amatpersonu, pirmdien ziņoja aģentūra «Yonhap».
Uzņēmums atteicās komentēt Dienvidkorejas aģentūras vēstīto.
« Note 7» sagādājis nedienas «Samsung Electronics» un izraisījis uzņēmuma cenas krišanos, jo vairāki šī modeļa telefoni aizdegušies uzlādēšanas laikā.
«Yonhap» ziņoja, «Samsung Electronics» lēmumu par « Note 7» apturēšanu pieņēmis sadarbībā ar Dienvidkorejas, un Ķīnas patērētāju tiesību aizsardzības dienestiem.
Reaģējot uz ziņām par « Note 7» aizdegšanos, «Samsung Electronics» 2.septembrī pavēstīja, ka aptur šī modeļa tirdzniecību un atsauc 2,5 miljonus šo telefonu visā pasaulē.
Atsaukšanas process noritēja visumā gludi, līdz pagājušajā nedēļā parādījās par līdzīgām problēmām ar telefoniem, pret kuriem tika apmainīti « Note 7».
telekomunikāciju uzņēmums «AT&T» un Vācijas kompānija «T-Mobile» svētdien paziņoja, ka aptur atsaukto « Note 7» apmaiņu līdz tālākai izmeklēšanai.
Rezultātā «Samsung Electronics» akcijas vērtība pirmdienas rītā – vēl pirms «Yonhap» ziņotā par ražošanas pārtraukšanu – nokritās par aptuveni 4%.


Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda