Sākums arhivs Samsung Galaxy S III saņem Android 4.1 (Jelly Bean) atjauninājumu

Samsung Galaxy S III saņem Android 4.1 (Jelly Bean) atjauninājumu

1 minūtes lasīšanai
android jelly bean

Beidzot tas ari ir noticis. Arī Latvijas Samsung Galaxy S III lietotājiem ir pieejams android 4.1 atjauninājums. To es atklāju vēl pirms Samsung Latvija Facebook lapā jezga. Apdeitoju telefonu un kostatēju vairākus uzlabojumus, taču tie, kuri domā, ka būs vēl kas jauns un revolucionārs, var īpaši nesatraukties. Nekā jauna un revolucionāra. Pāris noderīgas funkcijas.

  • Pārstrādāta un uzlabota grafiskā sistēma un tagad ierīces spēs darboties daudz plūdenāk un fiksāk.
  • Bezsaistes balss ievade – tagad vairs nav vajadzīgs datu pieslēgums, lai varētu diktēt telefonam tekstu. Pagaidām gan šī funkcija pieejama angļu valodai.
  • Pievienotas jaunas teksta ievades valodas.
  • Uzlabojumi neredzīgajiem – iespēja pievienot ārējās braila ievades ierīces.
  • Uzlabota kamera – tā ir kļuvusi vēl ātrāka.
  • Uzlabota paziņojumu (notifications) sistēma. Tagad tās var veidot dažādos izmēros un ar dažādu saturu, piemēram, attēliem un līdz trim darbībām. Piemēram, tagad paziņojumu joslā var parādīties attēli no Google+ un lietotājs uzreiz var tos atzīmēt kā patīkamus vai padot tālāk. Superīgs jauninājums un nu tik varēsim ar visādām muļķībām aizkrāmēt paziņojumu joslu.

  • Ieviesti mainīga izmēra logrīki (widgets) un programmu izstrādātāji var padot uz tiem dažādu saturu atkarībā no to izmēra.
  • Ja telefonam ir NFC atbalsts, tad ar Android Beam varēsim vieglāk no ierīces uz ierīci nodot attēlus, video vai citus datus izmantojot Bluetooth kā datu nesēju.
  • Google meklētājs ir bijis Android pamatā jau no platformas pirmssākumiem un arī jaunajā versijā tas ir piedzīvojis uzlabojumus. Tagad telefons labāk sapratīs mūsu jautājumu un spēs atbildēt (balss meklēšana). Principā šādi Google pietuvojas tam, ko Apple paveikusi ar savu balss asistentu Siri.

]]>

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…