5. novembris, 2012

Iphone 5 tagad arī pie LMT

iPhone 5 lv

Gandrīz pirms mēneša rakstīju, ka Iphone 5 pieejams Latvijā, bet pie LMT konkurentiem Tele2. Tādējādi oficiālais dīleris tika apiets kaut kādā mistiskā veidā. Taču nu situācija ir uzlabojusies. oficiāli paziņoja, ka 5 pieejams arī pie viņiem. Izskatās, ka šis ir pagājušās nedēļas lielākais IT&T notikums mazaja Latvija pīļu dīķītī. Tas brīdis ir klāt! Tagad arī Tu vari iegūt savā īpašumā jauno iPhone 5 par izdevīgu mēneša maksu. Visizdevīgāk iPhone 5 iegādāties bez pirmās maksas kopā ar LMT pieslēgumu PIRMAIS, kurā par fiksētu maksu iekļauts neierobežots sarunu daudzums uz jebkuru tīklu Latvijā, neierobežots skaits īsziņu gan uz tīkliem Latvijā, gan ārzemēs, kā arī 50 MB datu pārraides. Ar PIRMO pilnvērtīgi izbaudi visas viedtālruņa sniegtās iespējas!

Pirmā maksa Mēneša maksa
iPhone 5 16GB0.00*30.00
iPhone 5 32GB0.00*33.00
iPhone 5 64GB0.00*36.00

iPhone 5 ir iespējams iegādāties arī ar jebkuru citu LMT pieslēgumu. Skaties šeit.

Paziņojumā medijiem LMT aicina interesentus pieteikties tālrunim interneta vietnē « www.lmt.lv/iphone » un skaidro, ka esošie LMT klienti «iPhone5» var iegādāties bez pirmās iemaksas un slēdzot līgumu par kādu no tarifu plāniem «Pirmais» vai «Brīvība» uz 24 mēnešiem. Operators raksta, ka »«iPhone 5» visizdevīgāk iegādāties bez pirmās iemaksas kopā ar LMT pieslēgumu «Pirmais», kurā par fiksētu maksu iekļauts neierobežots sarunu daudzums uz jebkuru tīklu Latvijā, neierobežots skaits īsziņu gan uz tīkliem Latvijā, gan uz ārzemēm, kā arī 50 megabaitu (MB) datu pārraides.» Jau rakstīju, ka «» Latviju bija apzināti atstājis ārpus jaunā telefona tirdzniecības sākšanas otrās kārtas 28.septembr

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.