14. jūlijs, 2011

Samsung Monte ar Android

android logo

Tātad… ir puiši, kam patīk dažādas izvirtības. Viņu sapnis ir Android Samsung Monte telefonā. Ideja jau nav slikta, un arī darbi viņiem labi veicas. Kamēr viņiem vēl viss nav izdevies līdz galam varu piedāvāt ko ļoti līdzīgu

Kāds tad būs ieguvums?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=idjwSvT6HYM&w=425&h=349]

Vēlos tikai pateikt, ka neuzņemos nekādu atbildību par sabeigtajiem aparātiem, ja pie vainas ir Jūsu līkās rokas

Kas mums ir vajadzīgs ?

1) Samsung Monte + datu kabelis ar S5620XEJE1 programatūru
2)MultiLoader_V5.62.exe
3) Monte-Hero v1.6 full for s5620 patched.rar

Kas jādara ?

0) Pilnībā uzlādējam telefona batereju. Pārbaudam kāda ir telefona programatūra. Tas izdarāms šādi *#1234#. Ja progamatūra ir S5620XEJE1 tad izlaišam pirmos trīs punktus.

1) Atarhivējam uz sava datora S5620XEJE1, tad palaižam MultiLoader_V5.62.exe un aipildam visu kā redzams šajā attēlā
2) Izņemam no telefona atmiņas karti un sim karti. Tad nospiežam uz telefona trīs pogas reizē ( skaļums mīnus ar kameras pogu un ieslēgšanas/izlēgšanas pogu )
3) MultiLoader_V5.62.exe programmā nospiežam pogu port search un download. Šajā laikā posmā ir vitāli svarīgi neatvienot telefonu no datu kabeļa.
4) Kad telefons ir ieslēgts gaidīšanas režīmā atarhivējam uz datora Monte-Hero v1.6 full for s5620 patched.rar. Atodam un palaižam arhīvam pievienoto Multiloader. Aizpildam visu kā redzams šajā attēlā izmantojot failus kas atrodami tieši šajā arhīvā. Pēc tam atkal Port search un Download.
5) Pārkopējam mapi RES no šī arhīva uz telefonu.
6) Restartējam telefonu

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda