18. oktobris, 2011

Statoil organizē akciju, kuras laikā tiks pārbaudīta auto gatavība ziemai

statoil stacija

Tuvojoties ziemas sezonai un paaugstinātai bīstamībai uz ceļiem, Drošas Braukšanas Skolas (DBS) eksperti sadarbībā ar “Statoil”, “” un “Osram ” no 18. līdz 25.oktobrim “Statoil” DUS visā Latvijā veiks pārbaudes gan autovadītājiem, gan viņu , lai pārliecinātos par to gatavību braukšanai ziemas apstākļos.

“Uzzini, vai esi gatavs ziemai!” laikā septiņās “Statoil” DUS visā Latvijā – Rīgā, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī – ikviens autovadītājs varēs veikt psiholoģijas pētniecības institūta sagatavoto “Vīnes testu”, lai pārbaudītu savu reakcijas ātrumu, stresa noturību, kā arī gatavību ekstremālām situācijām. Savukārt DBS instruktori, “Goodyear” un “Osram” speciālisti veiks automobiļu sagatavotības pārbaudi ziemai – izmērot riepu protektoru dziļumu, pārbaudot auto lampas un veicot nepieciešamās korekcijas, kā arī sniedzot konsultācijas par drošu braukšanu ziemā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.