5. oktobris, 2010

Striptīzs Radio SWH ēterā

swh2

Tā nu sanāk, ka pēdējā laikā daudz sanāk rakstīt par Radio SWH. Taču tā nebūt nav apzināta reklāma. Tā ir vienkārši likumsakarība, jo tieši šis medijs pēdējā laikā ir ieviesis daudz jaunumus un līdz ar to arī ir manā uzmanības centrā. Taču stāsts ir par pavisam ko citu. Stāsts ir par šī gada septembra pēdējām dienām, kad tika paziņots par Joe Cocker koncerta atcelšanu. Zinu cilvēkus, kas bija nopirkuši biļetes. Jūtu līdzi. Taču Radio SWH radīja īpašu performanci par godu Džo. Jau rakstīju par jauno web kameru sistēmu, kas izvietota Radio SWH ētera studijā. Izmantojot šīs kameras tika izvedota šī performance, kas droši vien piesaistīja daudz skatītāju. Taču ir , kas to neredzēja. Šeit nu ir tā iespēja redzēt, kas īsti notika tajā vakarā .

var c = “420”; http://tv.delfi.lv/js/embed.js?v=1.5var _delfiVideoX = 420;var _delfiVideoY = 334;var _delfiVideoSalt = “owqyAn8G”;_createDelfiTV();

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.