11. maijs, 2011

Summer Sound Liepāja 201

c summer sound 2011 Small

Liepājas pludmales vilinājums, saulrietu romantika… tik netverama, liegais vējš, kas vijas caur meiteņu matu cirtām un neparasti piedzīvojumi….kurš gan tam spēj pretoties!? Šajā vasarā ir jādodas uz Liepāju, lai piedzīvotu, justu un baudītu!
22. un 23. jūlijā Liepājā notiks starptautisks mūzikas festivāls „Summer Sound Liepāja 2011”. Uz četrām tematiski atšķirīgām skatuvēm kāps ārzemju un pašmāju grupas, būs koncerti, ballītes, sports un dejas.

Uz festivāla „Summer Sound Liepāja 2011” deju skatuves sadarbībā ar DanceRadio.lv kāps klubu dīdžejs, mūzikas producents un radio Pits Gudings. Pits Gudings – ir klubu dīdžejs, mūzikas producents un radio-vadītājs. Mūziku Pits rada visu laiku un neapstājoties. Viņa pašreizējo veiksmīgo projektu sarakstā ir tādi projekti, kā „Doman & Gooding”, „The Machine”, radio šovs „The Global Network”, „No Logo” un „Gooding & Coco”.
Festivāla dienās kopā uzstāsies vairāk nekā 50 dažādas grupas. Neiztiks bez muzikāliem pārsteigumiem!
Festivāla laikā notiks arī dažādas sportiskas aktivitātes, būs iespēja baudīt atpūtu uz ūdens, vērot grafiti meistarus darbībā.
Festivāla „Summer Sound Liepāja 2011” ietvaros 23. jūlijā notiks skeitborda slalomā “Baltic Sea Cup Liepāja 2011”. Sacensības norisināsies Jūrmalas ielā pie Liepājas pludmales parka. Sacensības organizē biedrība “Old school skateboard guys”. Piedalīsies braucēji no Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Somijas, Zviedrijas. Sacensību sākums 12.00.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.