31. oktobris, 2016

"Tele2" jauna koncepta centra izveidē Kuldīgā investē 29 000 eiro

Mobilo sakaru operators “Tele2” jauna dizaina koncepta ieviešanā klientu centrā Kuldīgā investē 29 000 eiro, informē uzņēmumā.
Centrs atrodas Kuldīgā, Sūru ielā 2. Lai ieviestu jauno dizaina konceptu, bija nepieciešams pārbūvēt un tehnoloģiski aprīkot esošo centru.
“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe stāsta, ka centrs Kuldīgā apkalpo vairāk nekā 10 000 klientu mēnesī. Pēc jaunā koncepta pārbūvētais “Tele2” centrs nodrošinās apmeklētājiem individuālāku apkalpošanu.
Šogad, sekojot jaunākajām tendencēm, “Tele2” centru konceptu plānots ieviest sešos klientu centros Rīgā un citās pilsētās, kopumā investējot 242 000 eiro. Šis ir šogad trešais pārveidotais “Tele2” centrs Latvijā. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” centrs tika atklāts augusta beigās Saldū, savukārt oktobra vidū tika pārveidots “Tele2” centrs Ogrē.
Latvijā darbojas 37 “Tele2” centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu apmēram 420 000 esošo un topošo “Tele2” klientu.
“Tele2” centru koncepts ir radīts “ AB” grupas uzņēmumā Zviedrijā un vēlāk piemērots Latvijas tirgum. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar individuālajām vajadzībām.
Jau vēstīts, ka “Tele2” šogad deviņos mēnešos strādāja ar 78,25 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,8% vairāk nekā attiecīgajā laikā pērn, savukārt kompānijas pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) palielinājās par 6,1% un sasniedza 24,53 miljonus eiro.
Tostarp 2016.gada trešajā ceturksnī “Tele2” apgrozījums, salīdzinot ar 2015.gada trešo ceturksni, palielinājies par 7,4% un bija 28,25 miljoni eiro, bet EBITDA augusi par 14,4%, sasniedzot 9,52 miljonus eiro.
Latvijas “Tele2” iekļauts Zviedrijas “Tele2” koncernā, kas darbojas deviņās valstīs. Pēc kompānijas pārstāvju vēstītā, mobilo sakaru jomā “Tele2” tirgus daļa Latvijā ir 45%.


Informācija: BNS

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda