Sākums IT sasniegumi, bizness Tele2 SSC paplašinās – atklāta jauna biroja ēka

Tele2 SSC paplašinās – atklāta jauna biroja ēka

4 minūtes lasīšanai

Šodien, 8. jūnijā, informācijas tehnoloģiju, telekomunikāciju un finanšu pārvaldības dalīto pakalpojumu centrs Tele2 Shared Service Center (Tele2 SSC) svinīgi atklāja jaunu biroja ēku Mūkusalas ielā 42. Uzņēmums plāno augt un attīstīties, tādēļ ir paplašinātas līdzšinējās uzņēmuma telpas un atklāta biroja ēka, kurā paredzētas darba vietas vairāk nekā 200 darbiniekiem.
Tele2 SSC pagājušajā gadā, pateicoties ievērojamam apgrozījuma kāpumam – 29.2% – tika atzīts par straujāk augošo uzņēmumu IT programmizstrādātāju un IT servisu nodrošinošo uzņēmumu vidū. Tāpat uzņēmums ievērojami paplašinājis savu darbinieku skaitu – pērn darbā tika pieņemti 183 jauni darbinieki, 2015. gadu noslēdzot ar 500 darbinieku lielu komandu. Savukārt šogad darbā pieņemti jau 50 darbinieki, bet līdz . gada beigām plānots komandu paplašināt līdz 600 darbiniekiem.

Tele2 SSC ir nozīmīgs spēlētājs dalīto pakalpojumu centru tirgū un Latvijā tas ir viens no straujāk augošajiem sektoriem, kura nozīme ekonomiskajā attīstībā ir būtiska. Tele2 SSC ir uzņēmums, kuram bijusi vērā ņemama izaugsme – pieaugošs apgrozījums un , kas Latvijai nozīmē simtiem labi apmaksātu darba vietu,” pasākumā atklāja Latvijas Republikas Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.
Kā norāda Tele2 grupas viceprezidents Niklas Sonkin, “Latvijā Tele2 nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēku, no kuriem 550 ir Tele2 SSC darbinieki. Mūsu klientu skaits ir vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju un lai par šiem klientiem rūpētos pēc iespējas efektīvāk, liela loma ir dalīto pakalpojumu centram, kas Latvijā kopš 2004.gada strauji audzis un šobrīd kļuvis par izcilības centru, kurā strādā IT, finanšu sektora, klientu apkalpošanas un citu jomu profesionāļi.”
Tele2 SSC vadītājs Kims Leandersons atzīst, ka “kopējā tendence, ko var novērot dalīto pakalpojumu centros, ir cilvēkresursu lomas pieaugšana – ir svarīgi pieņemt darbā pieredzējušus un prasmīgus darbiniekus. Līdz ar šo tendenci dalīto pakalpojumu centri pievērš lielāku uzmanību ne tikai konkurētspējīgam atalgojumam, bet arī biroja atrašanās vietai, dizainam, sporta aktivitāšu iespējām un citiem darbinieku apmierinātību un iesaisti veicinošiem faktoriem. Arī mūsu jaunās biroja telpas un rekonstrukcija vecajās telpās ir pierādījums tam.”
Pagājušajā gadā Tele2 SSC paplašināja arī savas funkcijas, pārņemot Tele2 AB grupas finanšu pārvaldību, kas ir būtisks solis ceļā uz multifunkcionāla centra izveidošanu. Finanšu vadības centrā šobrīd strādā jau 35 cilvēku liela profesionāļu komanda, ko plānots papildināt. “Jaunu pakalpojumu piedāvāšana ir svarīgs solis uzņēmuma paplašināšanās procesā, kā rezultātā darbinieku skaits un prasmes arvien turpinās pieaugt – šobrīd uzņēmums izsludinājis 34 IT, finanšu un grāmatvedības vakances,” stāsta Kims Leandersons.
Moderns darbinieku ērtībām
Ņemot vērā straujo izaugsmi, Tele2 SSC paplašinājis līdzšinējās telpas, atklājot jaunu biroju ēku, kas ir daļa no Mūkusalas biznesa centra – viena no lielākajiem biznesa centriem Rīgā.  Ēka atrodas vēsturiskajā Karla Ceisa optikas ražošanas rūpnīcas teritorijā, kas ir uzskatāma par pirmo dzelzsbetona būvi Latvijā. To projektējis arhitektu birojs „Outofbox Architecture” – tā vadītājs Pēteris Bajārs ir viens no zināmākajiem jaunās paaudzes arhitektiem Latvijā. Jaunajā biroja ēkā ir paredzētas darba vietas vairāk nekā 200 darbiniekiem.
Biroja ēkā katram stāvam ir izvēlēta konkrēta tematiskā krāsa, kas reprezentē vienu no sešām uzņēmuma vērtībām. Produktīvam darbam ir izveidotas 13 moderni aprīkotas konferenču telpas, katrai no tām nosaukumu ir piešķīruši Tele2 SSC darbinieki. Piemēram, vienā no biroja ēkas stāviem ir iespējams atrast tādas konferenču telpas kā Starcraft, Civilization un Quake, kas ir datorspēļu nosaukumi, ko iecienījuši vairāki Tele2 SSC darbinieki. Jaunās darba telpas ir veidotas ar domu par darbinieku komfortu, lietošanai ir pieejami ergonomiskie krēsli un galdi ar maināmu augstumu, tāpat katrā stāvā ir virtuve un atpūtas zona.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Notikuši modernizācijas darbi Tele2 tīklā

“Tele2”, īstenojot vērienīgus tīkla attīstības projektus, pēdējo divu gadu laikā palielinā…