15. jūlijs, 2011

Tele2 tīkls nedēļas nogalē būs bez maksas

tele2 logo

Ceturtdien 2011. gada 14 jūlijā ap 14.00 (baigā numeraloģijā istenībā) Rīgā un vairākās citās Latvijas pilsētās nestrādāja Tele2 mobilo sakaru tīkls. Vairāk nekā pēc divām stundām Tele2 uz brīdi bija sācis strādāt, tomēr joprojām lielākajai daļai Tele2 klientu nestrādā.Savukārt Tele2 ziņo, ka mobilo sakaru darbība ir atjaunota no plkst.17:50. ( tā nu nebija gan – sāka strādāt labākajā gadījumā ~18:30 )

"Problēmas radīja elektropadeves avārija. Mūsu speciālistiem izdevās to novērst īsākajā iespējamajā laikā, atjaunojot centrāles elektropadeves sistēmu. Šobrīd tīkla pārslodzes dēļ ir iespējami traucējumi. Mēs atvainojamies saviem klientiem un visiem Latvijas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām! Visi Tele2 visas šīs nedēļas nogales garumā, sestdien un svētdien, Tele2 tīklā varēs zvanīt un sūtīt īsziņas bez maksas!" informē Tele2[/url.

Būs laikam jāiet meklēt, vai man nav saglabājusies kāda zelta zivtiņa aktīva. Žēl tikai, ka internets nebūs bezmaksas. Par atkarīgajiem jau kā parsti tiek aizmirsts. Katrā ziņā tas nav nopietni. Nespēju atcerēties, kad būtu avarējis [url=http://www.lmt.lv/ new=true]LMT vai Bite tīkls. Negribas jau protams tagad salielīties, bet kopš lietoju šos pakalpojumu sniedzējus nekādas problēmas ar sakariem nav novērotas. Secinājumi? Tie jāizdara katram pašam! Katrā ziņā novēlu Tele2 tīklam izturība šajās brīvdienās. Ja jau sarunas būs bezmaksas, tad zinot latviešu mentalitāti, tās tiks lietotas uz urrā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda