Sākums arhivs Tele2 tīkls nedēļas nogalē būs bez maksas

Tele2 tīkls nedēļas nogalē būs bez maksas

1 minūtes lasīšanai
tele2 logo

Ceturtdien 2011. gada 14 jūlijā ap 14.00 (baigā numeraloģijā istenībā) Rīgā un vairākās citās Latvijas pilsētās nestrādāja Tele2 mobilo sakaru tīkls. Vairāk nekā pēc divām stundām Tele2 tīkls uz brīdi bija sācis strādāt, tomēr joprojām lielākajai daļai klientu nestrādā.Savukārt Tele2 ziņo, ka mobilo sakaru darbība ir atjaunota no plkst.17:50. ( tā nu nebija gan – sāka strādāt labākajā gadījumā ~18:30 )

"Problēmas radīja elektropadeves avārija. Mūsu speciālistiem izdevās to novērst īsākajā iespējamajā laikā, atjaunojot centrāles elektropadeves sistēmu. Šobrīd tīkla pārslodzes dēļ ir iespējami traucējumi. Mēs atvainojamies saviem klientiem un visiem Latvijas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām! Visi Tele2 visas šīs nedēļas nogales garumā, sestdien un svētdien, Tele2 tīklā varēs zvanīt un sūtīt īsziņas bez maksas!" informē Tele2[/url.

Būs laikam jāiet meklēt, vai man nav saglabājusies kāda zelta zivtiņa aktīva. Žēl tikai, ka internets nebūs bezmaksas. Par atkarīgajiem jau kā parsti tiek aizmirsts. Katrā ziņā tas nav nopietni. Nespēju atcerēties, kad būtu avarējis [url=http://www.lmt.lv/ new=true]LMT vai Bite tīkls. Negribas jau protams tagad salielīties, bet kopš lietoju šos pakalpojumu sniedzējus nekādas problēmas ar sakariem nav novērotas. Secinājumi? Tie jāizdara katram pašam! Katrā ziņā novēlu Tele2 tīklam izturība šajās brīvdienās. Ja jau sarunas būs bezmaksas, tad zinot latviešu mentalitāti, tās tiks lietotas uz urrā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

Tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…