25. janvāris, 2010

Valmieras ceturtais foto konkurss

objektivs

Līdz 25.janvārim Valmieras Kultūras centrā apskatāma 4.Valmieras fotokonkursa darbu izstāde. Izstādē eksponēti 45 labākie Valmieras pašvaldības organizētajā fotokonkursā iesniegtie fotoattēli, kā arī vairāki desmiti interesantāko un savdabīgāko fotogrāfiju

8.janvārī, izstādes atklāšanas laikā tika apbalvoti konkursa laureāti. Konkursa komisija 1.vietu piešķīrusi Nilam Smelterim par fotogrāfiju „Valmiera rudens miglā”, 2.vietu – Antim Lūsam par fotogrāfiju „Vanšu tilts”, savukārt 3.vietu – Jānim Podziņam par fotogrāfiju „Valmieras skeitparks”. Laureāti saņēma naudas balvas, diplomus un piemiņas veltes.

Godīgi sakot apskatot izstādi biju nedaudz vīlies. No cilvēka vārdā Antis Lūsa gaidīju ko vairāk. Principā es galvenā doma ejot uz šo izstādi bija apskatīties tieši ši cilvēka veikumu. Cilvēks sapircies aparatūru par ļoti lielu naudu, bet rezultāts tā īpaši neaizgrāba kaut arī ne tuvu nebija slikts. Kaut kā bez iedvesmas. Vispār šajā, tā saucamajā, izstādē redzēju tikai dažas bildes, kas mani aizgrāba tā ka elpa aizraujas. un pēc redzamā atbilda konkura nolikumam, jo bija arī dažas labas bildes, kuras bija neiespējami identificēt ar Valmieru kā tādu. Mēģināju internetā atrast tās bildes no izstādes, lai parādītu arī jums, bet tas man ātrumā neizdevās. Atzīšos, ka stundu nestāvēju skatīdamies, jo nebija tādas izdevības Valmieras kultūras nams bija pilns ar dejotājiem kas ar savu ālēšanos nedaudz traucēja uztvert katras bildes dziļāko domu tapēc iztiku tikai ar ar aci.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda