LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

LG Electronics (LG) televizoru Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācija (EISA) jau sesto gadu pēc kārtas atzinusi par labāko OLED televizoru. Šī gada EISA OLED 2017 – 2018 balvas ieguvējs LG OLED televizors (modelis OLED65E7) saņēmis augstu atzinību par tā nevainojamo attēla kvalitāti un plašajiem skatīšanās leņķiem. Tāpat EISA žūrija uzslavējusi šo televizoru par tā atbalstu gan HDR 10, gan Dolby Vision™, kas nodrošina kinoteātra kvalitātes skaņu.
Arī LG SUPER UHD televizors (modelis 55SJ850V) saņēmis EISA LCD 2017 – 2018 balvu par tā bagātīgajām, precīzajām krāsām un plašajiem skatīšanās leņķiem, ko piedāvā LG Nano Cell™ tehnoloģija, papildus tam atzinību guvusi arī intuitīvā webOS 3.5 lietotāju saskarne. Šis arī ir aprīkots ar LG Active HDR tehnoloģiju, kas optimizē katru ainu, lai radītu reālistisku skatīšanās pieredzi no jebkura leņķa.
Savukārt LG Sound Bar (modelis SJ9) saņēmis EISA Soundbar 2017 – 2018 balvu par tā eleganto dizainu un dzidro skaņu, ko galvenokārt nodrošina Dolby Atmos tehnoloģija. Pateicoties Dolby Atmos, skaņas var rasties no jebkuras vietas trīsdimensiju telpā, pat no punkta virs klausītāja, nodrošinot iespaidīgu, pilnvērtīgu skanējumu.
„LG izsaka pateicību EISA žūrijas locekļiem par atkārtoti pausto atzinību mūsu darbam pie modernajām tehnoloģijām, kā arī mājas izklaides iekārtām. Mūsu OLED televizori turpinās būt līderi televizoru tirgū ar produktiem, kas saņēmuši atzinības par modernām tehnoloģijām, lielisku skaņas kvalitāti un pirmšķirīgu dizainu,” uzsver LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons.
Prestižos EISA apbalvojumus ik gadu piešķir īpaša žūrija, kuru veido vadošie nozares žurnālu redaktori no 20 Eiropas valstīm, un Austrālijas. Žūrija izvērtē novatoriskus produktus par to tehnoloģiskajām iespējām, dizainu un inovācijām.
Izstādes IFA apmeklētāji tiek aicināti apmeklēt LG stendu Messe Berlin 18. zālē no 1. līdz 6. septembrim, lai personīgi iepazītos ar LG jaunākajiem televizoriem un sistēmām.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda