9. februāris, 2017

''Sony'' iepazīstina ar jauno 100mm F2.8 STF G Master™ objektīvu

Sony iepazīstina ar diviem jauniem objektīviem, kas paredzēti populārās E bajonetes līnijas kamerām ar maināmiem objektīviem.
Sony jauno objektīvu vidū ir FE 100mm F2.8i STF GM OSS vidējais telefoto ar fiksētu fokusa attālumu (prime) no flagmaņu sērijas G Master (modelis SEL100F28GM), kas ir radīts, lai ar unikālo STF™ (Smooth Trans Focus) funkciju uzņemtu elpu aizraujošus attēlus ar bokē efektu. Tāpat radīts jauns kompakts un viegls FE 85mm F1.8 vidējais telefoto ar fiksētu fokusa attālumu (prime) (modelis SEL85F18), kas ir gaidīts papildinājums ikviena entuziasta arsenālā, kurš vēlas uzņemt apbrīnojamus portretus.
Sony laiž klajā arī jaunu jaudīgu kompaktu zibspuldzi (modelis HVL-F45RM) ar radiovadāmu funkciju, kas ir ideāli piemērota profesionāla fotogrāfa darbā, uzņemot attēlus ar Sony α7 pilnkadra fotokamerām.
FE 100mm F2.8i STF GM OSS telefoto ar fiksētu fokusa attālumu (prime)
sss
Jaunais vidējais telefoto pilnkadra ar fiksētu fokusa attālumu – 100mm STF – ir speciāli radīts, lai uzņemtu patiesi unikālas, apbrīnojamas un skaistas bildes ar bokē efektu, vienlaikus saglabājot izcilu izšķirtspēju, ko pierāda visi flagmaņu līnijas G Master objektīvi, līdz ar to jaunais papildinājums būs jaudīgs instruments visiem portretu, modes, dabas un kāzu fotogrāfiem.
Šie iespaidīgie defokusa efekti ir iespējami, pateicoties objektīva optikas uzbūvei ar 11 diafragmas lāpstiņām un unikālu optisko apodizācijas elementu. Līdzīgi neitrālam blīvuma filtram, kas uz malām pastiprina blīvumu, apodizācijas elements rada skaistas pārejas no fokusētās uz nefokusēto attēla daļu, veidojot maigu, vienmērīgu bokē efektu, kas piešķir attēlam dziļumu un dimensijas. Līdz ar to fotoattēlā galvenais objekts skaisti izceļas uz defokusēta plāna vai ar defokusētu priekšplānu, un attēls ir tīkams acij. Objektīva uzbūve arī nodrošina līdz minimumam samazinātu vinjetes efektu, līdz ar to tiek saglabāta optimāla attēla kvalitāte.
Turklāt jaunais 100 mm atbalsta gan kontrasta AF, gan fokālās plaknes fāzes noteikšanas AFi, ir aprīkots ar ārkārtīgi precīzu un klusu SSM (Super Sonic Motor) motora sistēmu, kas nodrošina izcili ātru un precīzu autofokusēšanu. Modelis SEL100F28GM piedāvā arī līdz pat 0,25x pietuvināšanas iespēju ar iebūvētu makro režīma slēdža gredzenu, iebūvētu optisko attēla stabilizāciju Optical SteadyShot™, iestatāma fiksēta fokusa pogu, AF/MF slēdzi, diafragmas gredzenu, un tas ir izturīgs pret putekļiem un mitrumu.
FE 85mm F1.8 Telephoto Prime
fds
Jaunais SEL85F18 vidējais telefoto pilnkadra ar fiksētu fokusa attālumu, piedāvā daudzpusīgu pielietojumu, vieglu un kompaktu risinājumu, kas derēs plašam Sony kameru īpašnieku lokam, sākot no profesionāliem fotogrāfiem līdz jauniem entuziastiem, kuri tikai sāk darboties ar APS-C vai pilnkadra kamerām. Ar plašo F1.8 atvērumu un 85mm fokālo garumu šis var palīdzēt uzņemt iespaidīgus portretus ar ārkārtīgi augsta līmeņa asumu, bet maigu, defokusētu fonu.
Jaunajam objektīvam ir deviņu diafragmas lāpstiņu apļveida atvēruma mehānisms, kas nodrošina vienmērīgu, dabisku bokē efektu, kā arī dubulta lineāra motora sistēma, kas nodrošina ātru, precīzu un klusu fokusēšanu. Objektīvam ir arī iestatāma fiksēta attāluma poga, kas ir saistīta ar citām funkcijām uz kameras korpusa, tādām kā iecienītā acu autofokusa funkcija. ir aprīkots arī ar parocīgu fokusēšanas gredzenu un AF/MF slēdzi, turklāt objektīvs ir izturīgs pret putekļiem un mitrumu.
Jauna kompakta radiovadāma zibspuldze
hhh
Sony jaunā zibspuldze HVL-F45RM piedāvā radiovadāma gaismojuma iespējas, kas būs kompakts risinājums profesionāļiem, kopā ar šobrīd pieejamo tālvadības pulti FA-WRC1M un resīveri FA-WRR1.
Jaunās zibspuldzes, kas radīta kā papildinājums Sony kompakto E-bajonetes kameru līnijai, tostarp arī pilnkadra α7 modeļiem, maksimālā gaismojuma jauda ir GN45i. Šis būs pietiekams gaismojums, pat fotografējot ar atstarojošu gaismu vai ātrās sinhronizācijas zibspuldzi (HSS). Radiovadīšanas iespējas ļauj HVL-F45RM izmantot kā raidītāju vai signāla uztvērēju līdz pat 30 m attālumā, kas to padara ideāli piemērotu radošiem gaismojuma risinājumiem ar vairākām zibspuldzēm. Turklāt atšķirībā no optiskajām zibspuldžu sistēmām, radiovadāmām zibspuldzēm nav vajadzīga tieša redzamības līnija starp elementiem, tāpat arī līdz minimumam ir samazināta jebkāda spilgtas saulesgaismas ietekme uz signāla pārraidi un pārvaldību.
Zibspuldzei HVL-F45RM ir iespaidīgs baterijas darbības laiks – līdz pat 210 reizēm. To var grozīt pa 150o vertikāli, pa 360o horizontāli un pa 8o lejup, kas nodrošina daudzpusīgu pielietojumu. Stabilitāti pastiprina jauns dzidrs un efektīvs LCD displejs, LED gaisma, putekļu un mitruma izturīga uzbūve un uzlabota izvēlnes sistēma, kas līdzinās Sony jaunāko kameru sistēmām.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda