9. februāris, 2017

Geitss savulaik vēlējies nopirkt slavenu futbola komandu Anglijā

Tehnoloģiju giganta radītājs 2010. gadā bija tuvu, lai viņa īpašumā nonāktu Anglijas spēcīgākās futbola klubs Liverpool. Šāda parādījusies kādas Skotijas saņemtajā ziņojumā no kādreizējā kluba īpašnieka Džordža Džileta.
2010. gadā toreizējie Liverpool īpašnieki Džilets un Toms Hikss paziņoja ka pārdod futbola klubu, kuru iegādājās 2007. gadā. Abi īpašnieki nespēja atdot naudu, ko bija aizņēmušies, lai nopirktu klubu, tādēļ nācās spert šādu soli. Brīdī, kad Anglijas Premjerlīgas klubs bija izlikts pārdošanā, interesi izrādīja amerikāņu futbola līgas (NFL) titulētās komandas un šī gada Super Bowl uzvarētājas – Jaunanglijas ”Patriots” īpašnieks Roberts Krafts. Viņš nebija vienīgais gribētājs, jo savu kandidatūru izteica arī planētas bagātākais cilvēks Bils Geitss.
Nobeigumā darījums nenotika, jo gan Krafts, gan Geitss vilcinājās, un viņiem priekšā piesteidzās Fenway Sports Group, kas uzreiz lika galdā 360 miljonus eiro, un bez vilcināšanās klubs tika pārdots. Liverpool līdz pat šai dienai ir Fenway īpašumā.
 
Resursi: http://www.espnfc.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda