Sākums IT sasniegumi, bizness Geitss savulaik vēlējies nopirkt slavenu futbola komandu Anglijā

Geitss savulaik vēlējies nopirkt slavenu futbola komandu Anglijā

1 minūtes lasīšanai

Tehnoloģiju giganta Microsoft radītājs Bils Geitss 2010. gadā bija tuvu, lai viņa īpašumā nonāktu Anglijas spēcīgākās futbola līgas klubs Liverpool. Šāda informācija parādījusies kādas Skotijas bankas saņemtajā ziņojumā no kādreizējā kluba īpašnieka Džordža Džileta.
2010. gadā toreizējie Liverpool īpašnieki Džilets un Toms Hikss paziņoja ka pārdod futbola klubu, kuru iegādājās 2007. gadā. Abi īpašnieki nespēja atdot naudu, ko bija aizņēmušies, lai nopirktu klubu, tādēļ nācās spert šādu soli. Brīdī, kad Anglijas Premjerlīgas klubs bija izlikts pārdošanā, interesi izrādīja amerikāņu futbola līgas (NFL) titulētās komandas un šī gada Super Bowl uzvarētājas – Jaunanglijas ”Patriots” īpašnieks Roberts Krafts. Viņš nebija vienīgais gribētājs, jo savu kandidatūru izteica arī planētas bagātākais cilvēks Bils Geitss.
Nobeigumā darījums nenotika, jo gan Krafts, gan Geitss vilcinājās, un viņiem priekšā piesteidzās Fenway Sports Group, kas uzreiz lika galdā 360 miljonus eiro, un bez vilcināšanās klubs tika pārdots. Liverpool līdz pat šai dienai ir Fenway īpašumā.
 
Resursi: http://www.espnfc.com

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

IT Waffle Meetup aicina uz tīklošanās pasākumu Jēkabpilī

4. jūnijā plkst. 18.00 Jēkabpilī, atpūtas kompleksā “Zīles” (Tilta ielā 11-1), norisināsie…