9. februāris, 2017

Geitss savulaik vēlējies nopirkt slavenu futbola komandu Anglijā

Tehnoloģiju giganta radītājs 2010. gadā bija tuvu, lai viņa īpašumā nonāktu Anglijas spēcīgākās futbola klubs Liverpool. Šāda parādījusies kādas Skotijas saņemtajā ziņojumā no kādreizējā kluba īpašnieka Džordža Džileta.
2010. gadā toreizējie Liverpool īpašnieki Džilets un Toms Hikss paziņoja ka pārdod futbola klubu, kuru iegādājās 2007. gadā. Abi īpašnieki nespēja atdot naudu, ko bija aizņēmušies, lai nopirktu klubu, tādēļ nācās spert šādu soli. Brīdī, kad Anglijas Premjerlīgas klubs bija izlikts pārdošanā, interesi izrādīja amerikāņu futbola līgas (NFL) titulētās komandas un šī gada Super Bowl uzvarētājas – Jaunanglijas ”Patriots” īpašnieks Roberts Krafts. Viņš nebija vienīgais gribētājs, jo savu kandidatūru izteica arī planētas bagātākais cilvēks Bils Geitss.
Nobeigumā darījums nenotika, jo gan Krafts, gan Geitss vilcinājās, un viņiem priekšā piesteidzās Fenway Group, kas uzreiz lika galdā 360 miljonus eiro, un bez vilcināšanās klubs tika pārdots. Liverpool līdz pat šai dienai ir Fenway īpašumā.
 
Resursi: http://www.espnfc.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.