Sākums Mobilās ierīces BITE uzsāk inovatīvā viedtālruņa HTC U11 iepriekšpārdošanu

BITE uzsāk inovatīvā viedtālruņa HTC U11 iepriekšpārdošanu

2 minūtes lasīšanai

Ceturtdien, 15.maijā, mobilo sakaru operators BITE savā interneta veikalā uzsāk inovatīvā viedtālruņa HTC U11 iepriekšpārdošanu. Pasaulē atzītā resursa “DxOMark” attēlu kvalitātes testā šī ierīce ieguvusi 90 punktus, kļūstot par pirmo viedtālruni, kas jebkad ieguvis tik augstu vērtējumu.
“Tik augstu vērtējumu attēlu kvalitātes testos “HTC U11” ieguvis, pateicoties 12 MPix matricai ar OIS attēla stabilizāciju un Dual Pixel tehnoloģijai, kas ļauj ļoti ātri fokusēties uz jebkuru objektu kadrā. Attēls tiek eksponēts uz 5,5 collu Quad HD izšķirtspējas displeja (1440×2560 pikseļi), kuram raksturīgas izliektas stikla malas. Arī aizmugures vāks veidots no stikla – nav īpaši praktiski, taču izskatās iespaidīgi. Turklāt, pateicoties USonic austiņām ar ANC (Active Noise Cancellation), kas iekļautas ierīces komplektācijā, “HTC U11” spēj pielāgoties lietotāja individuālajām dzirdes īpašībām, nodrošinot iespēju baudīt neticamas kvalitātes audio,” norāda HTC vadītājs Baltijas valstīs Vladislavs Berčenko.
Jāatzīst, kameras iespējas, audio un oriģinālais vizuālais noformējums nav vienīgās lietas, kas piesaista uzmanību jaunajam HTC flagmanim. Tajā iebūvētas arī unikālas lietotāja saskarnes vadības iespējas, piemēram, Edge Sense tehnoloģija, kas paredz to, ka, lai veiktu noteiktas darbības, piemēram aktivizētu kameru vai kādu citu lietotni, viedtālrunis ir tikai jāsaspiež. Tāpat šai ierīcei raksturīga 64GB vai 128GB atmiņa, 3000 mAh akumulators (darbības ilgums līdz 73h), ūdensizturība (līdz 1m dziļumam), 360 grādu skaņas ieraksts, akustiskais fokuss u.c.
“Mēs rūpējamies par to, lai BITES klientu apkalpošanas centru plauktos un interneta veikalā piedāvājumā vienmēr būtu pieejamas jaunākās un labākās ierīces. Tomēr pēdējos gados novērojam tendenci, ka ražotājiem patīk uzturēt intrigu, tāpēc, pirms ierīces parādās tirgū, tiek izsludināta to iepriekšpārdošana. Taivānas tehnoloģiju gigants HTC šajā ziņā nav izņēmums. Nepacietīgākajiem klientiem ierīču gaidīšanas laiks no pasūtīšanas brīža līdz saņemšanai, protams, ir liels izaicinājums. Tomēr esam pārliecināti, ka šoreiz tas, nudien, ir tā vērts,” norāda BITES Loģistikas nodaļas vadītājs Roberts Birnbaums.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Mobilās ierīces
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…