24. aprīlis, 2017

"Samsung" jau izlaidīs programmatūras atjauninājumu jaunajam "Galaxy S8"

Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums “ Electronics Co.” šonedēļ jau neraksturīgi agri piedāvās programmatūras atjauninājumu tikko tirgū nonākušajam viedtelefonam “”, ņemot vērā atsevišķu patērētāju sūdzības par sarkanīgas nokrāsas ekrāniem.
Šī tālruņa laišana tirgū ir ārkārtīgi svarīga uzņēmumam, kas cenšas atgūties no pērn piedzīvotā apkaunojuma, kad kompānija bija spiesta pārtraukt viedtelefonu “Galaxy ” ražošanu pēc tam, kad vairākas šīs bija uzsprāgušas vai aizdegušās.
“Galaxy S8” tirdzniecībā jau nonācis ASV un Dienvidkorejā, taču daļa klientu Dienvidkorejā, kuri bija šos telefonus priekšlaicīgi pasūtījuši, sūdzējušies, ka to ierīču ekrāni ir ar neparastu sarkanu nokrāsu.
Sociālajos tīklos jau nonākuši attēli ar šiem telefoniem, bet “Samsung” noliedz, ka būtu vainojama pati ierīce un uzsver, ka lietotāji var paši pielāgot krāsas pēc savas labpatikas.
Taču, aizvien vairāk cilvēkiem paužot šaubas par šo apgalvojumu patiesumu, uzņēmums pirmdien norādīja, ka programmatūras novērsīs šo problēmu, ļaujot viņiem pielāgot krāsas no plašāka krāsu spektra, nekā pieejams šobrīd.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Artanis
Artanis - 25. aprīlis, 2017

“Samsung noliedz, ka būtu vainojama pati ierīce un uzsver, ka lietotāji var paši pielāgot krāsas pēc savas labpatikas”
Hahaha, tas nu gan nav labākais veids, kā attaisnot sliktas kvalitātes OLED paneli, un pēc tam mēģināt to ‘uzlāpīt’ ar softwarisko krāsu korekcijas profilu. Pat Ābols savulaik kad nolažojās ar iPhone 4 displejiem, atzina savu vainu un atsauca defektīvo partiju uz nomaiņu.