6. decembris, 2017

“Tele2” iepazīstina ar TOP 5 jaunākajiem un iecienītākajiem viedpalīgiem

Aizvien vairāk pieaugot digitalizācijai un viedo tehnoloģiju attīstībai, 2017. gada rudenī “Tele2” vairākas reizes pārsniedza pērnā gada viedpalīgu pārdošanas rezultātus, Latvijas iedzīvotājiem visbiežāk izvēloties stilīgos un daudzfunkcionālos viedpulksteņus un sporta aproces. “Mēs “Tele2” piedāvājam jaunākās un populārākās viedās ierīces, kas kļūs par izcilu dāvanu gan pašam sev, gan arī tuviniekiem,” uzsver “Tele2” mazumtirdzniecības direktore Dace Škrabe, aicinot iepazīties ar pēdējo mēnešu TOP 5 viedpalīgiem.
No funkcionalitātes viedokļa pašlaik vispieprasītākie tirgū ir viedpulksteņi. TOP 5 pirmajā divniekā ierindojušies divi pulksteņu modeļi: Gear S3 frontier un Gear S3 Classic. Abas ierīces pēc dizaina vairāk atgādina kvalitatīvus klasiskus rokas pulksteņus, taču modeļos ieprogrammētas arī visas modernu viedpulksteņu funkcijas: SMS, zvani, iebūvēts GPS, skaļrunis tiešai piekļuvei visām nepieciešamajām lietotnēm, piemēram, Messages, Phone, Contacts, Email un citām Android lietotnēm. Kā jau ierasts, viedpulksteņi ir aprīkoti ar sensoriem, kas nepārtraukti seko sirdsdarbībai un citiem veselības stāvokļa radītājiem. Abiem pulksteņiem pieejama uzlādes iespēja.

Trešajā vietā atrodas sporta aproce Gear Fit2, kas monitorē sava īpašnieka sportiskās aktivitātes, to ilgumu un maršrutu visas dienas garumā. Aproce skaita patērēto kaloriju daudzumu, seko sirdsdarbībai un informē par slodzes intensitāti. Gear Fit2 atvieglo arī saziņas funkcijas, informējot par zvaniem un SMS, kā arī piekļūstot telefona aplikācijām. Arī šai viedierīcei pieejama uzlādes funkcija.

Pieprasītāko viedpalīgu sarakstā ir arī iekštelpām piemērotā portatīvā Vimtag viedā novērošanas kamera CP1, kas, pateicoties tās plašajam pielietojumam, ērtai izmantošanai un pieejamai cenai, ir ierindojusies TOP ceturtajā vietā. Izmantojot saderīgo aplikāciju Vimtag, kameru var iestatīt vienas minūtes laikā. Atliek pieslēgt viedo ierīci pie WiFi tīkla un jebkurā brīdī no telefona vai datora varēs vērot mājā vai birojā notiekošo. Vimtag novērošanas kameru var izmantot drošības nolūkiem, bērnu vai vecāku cilvēku uzraudzībai, kā arī sekot līdzi mājdzīvniekiem, kas ir atstāti vieni paši mājās.

TOP 5 noslēdz vēl viena sporta aproce Gear Fit2 Pro, kas ir izcili piemērota visiem sporta veidiem, tostarp peldēšanai – neatkarīgi no tā, vai izvēlies baseinu vai atklātus ūdeņus, aplikācija Speedo apkopos aktivitāšu statistiku un parādīs to viegli nolasāmos kopsavilkumos. Savienojumā ar izplatītākajām sportiska un veselīga dzīvesveida aplikācijām viedā aproce ne vien sekos fizisko aktivitāšu intensitātei, bet arī palīdzēs pareizi izrēķināt nepieciešamo noslodzi un ieteicamo uzturu.

Tie ir tikai daži no piedāvātajiem viedpalīgiem, kas radīti, lai uzlabotu mūsu dzīves kvalitāti un palīdzētu izjust digitalizācijas un modernizācijas priekšrocības pilnā mērā. Šobrīd aizvien populārākas paliek arī Virtuālās realitātes brilles, kuras pircēji Latvijā labprāt iegādājas sev un tuviniekiem. Par Latvijas pircēju TOP 5 viedierīcēm, kā arī citiem viedpalīgiem plašāk var uzzināt “Tele2” mājaslapā http://ej.uz/Tele2Viedpaligi vai operatora klientu apkalpošanas centros visā Latvijā.
 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda