16. augusts, 2017

BITE sāk piedāvāt inovatīvus pulksteņus bērnu drošībai

Domājot par bērnu drošību, mobilo sakaru operatoru BITE sāk piedāvāt Latvijas tirgū inovatīvus pulksteņus bērnu drošībai, kas gan palīdz pieskatīt bērnus attālināti, gan nodrošina saziņu un iespēju bērnam ziņot par ārkārtas situācijām, informēja BITE mārketinga vadītāja Diāna Šmite.
BITE ir papildinājusi savu viedierīču klāstu ar diviem pulksteņiem bērnu drošībai – “MyKi Watch” un “MyKi Touch”. Tie ir pieejami kopā ar SIM karti un īpašu mobilo aplikāciju vecāku viedtālruņiem, kas efektīvi ļauj sekot bērna gaitām.
Pēc mobilo sakaru operatora pārstāves domām, šī produkta priekšrocības īpaši novērtēs aktīvu 5 līdz 10 gadus vecu bērnu vecāki, bet jo īpaši skolēnu vecāki, kuru atvasēm pēc skolas ir saplānots grafiks ar pulciņiem, sporta nodarbībām u.tml., jo tieši tad atrodas ceļā starp dažādām atrašanās vietām.
“Ražotājs ir domājis par to, lai bērniem tos valkāt būtu ērti un patīkami – tiem ir košas krāsas un elastīgs aproces materiāls. Vienlaikus šie drošības pulksteņi pilda uzdevumus, kas ir būtiski vecākiem, jo mobilajā aplikācijā var redzēt bērna atrašanās vietu reāllaikā, kā arī pulkstenis nodrošina saziņas funkciju – iespēju zvanīt, sūtīt balss ziņas no pulksteņa uz vecāku telefonu un otrādi, kā arī saņemt pulkstenī teksta paziņojumus,” pastāstīja Šmite.
Ja telefons ikdienā tiek turēts somā vai plauktā, pulkstenis bērnam ir līdzi teju vienmēr, turklāt funkcionalitātes un lietošanas ērtuma ziņā šīs ierīces ir līdzīgas mobilajiem tālruņiem.
Viena no svarīgākajām funkcijām ir pulkstenī iestrādātā SOS poga, kas lieti noder ārkārtas situācijās, tostarp, ja bērns apmaldas. Līdzko tā nospiesta, vecāki mobilajā aplikācijā saņem ziņu, ka bērns nokļuvis nelaimē, kā arī pulkstenis automātiski zvana vecākiem. Atverot mobilajā aplikācijā karti, var redzēt aptuveno vietu, no kuras ziņa nosūtīta.
Pulksteņi sniedz vēl citas priekšrocības. Pirmkārt, iespēju iestatīt drošības zonas – noteiktu teritoriju ap skolu, bērnudārzu, māju, rotaļu laukumu u.tml. Ja bērns, kuram ir jāatrodas kādā no šīm zonām, to pēkšņi pamet, vecāki saņem īpašu paziņojumu. Otrkārt, iespēju iestatīt paredzamo bērna pārvietošanās ātrumu, kuram būtiski palielinoties, piemēram, iekāpjot sabiedriskajā transportā vai automašīnā, vecāki saņem ziņu. Treškārt, iespēju noteikt tālruņa numurus, uz kuriem bērns var zvanīt un no kuriem var zvanīt bērnam, tā izslēdzot saziņas riskus ar ģimenes lokam nepiederošām personām.
“Kopā ar kolēģiem esam notestējuši šos bērnu drošības pulksteņus ļoti pamatīgi, tāpēc varu droši teikt, ka mūsu izvēlētie modeļi ir vieni no labākajiem, kas šobrīd ir pieejami tirgū. To funkcionalitāte ir ļoti līdzīga, tomēr “MyKi Touch” ir vairāk priekšrocību, piemēram, ekrāns, Wi-Fi “Drošā zona”, 10 papildu numuri telefonu grāmatā, trīs zvanu melodijas un citas,” piebilda Šmite.
Viņa arī norāda, ka BITES piedāvājums ir Latvijā kas jauns un nebijis. Proti, īpaši šīm ierīcēm ir izstrādāts izdevīgs tarifu plānu “BITE Viedais+”. Piemēram, pērkot “MyKi Watch” bērnu drošības pulksteni uz nomaksu uz 24 mēnešiem kopā ar minēto tarifu plānu, maksa par šo komplektu ir pieci eiro mēnesī. Šajā cenā ir iekļauta ierīce ar divu gadu garantiju, 200 sarunu minūtes Latvijā un atrodoties Eiropā, kā arī 200 MB interneta, kas nodrošina iespēju lietot ierīci Latvijā un Eiropā.
Abus pulksteņus var sasinhronizēt gan ar “Android”, gan ar “iOS” viedtālruņiem. Tiem paredzētā mobilā aplikācija ir pieejama gan latviešu, gan krievu un angļu valodās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda