Sākums Aksesuāri Galvenie fakti, kas jāzina par “MyKi Watch” un “MyKi Touch” bērnu drošības pulksteņiem

Galvenie fakti, kas jāzina par “MyKi Watch” un “MyKi Touch” bērnu drošības pulksteņiem

4 minūtes lasīšanai

Šos bērnu drošības pulksteņus BITEI, līdzīgi kā vēl 10 citiem Eiropas mobilo sakaru operatoriem, piemēram, “T-Mobile”, “Telenor”, “Ntel”, “A1” un “VIP Mobile”, piegādā zināms, pārbaudīts, ISO sertificēts Bulgārijas uzņēmums.
Šiem pulksteņiem ir ES izcelsmes sertifikāts. Proti, to programmatūru ir izstrādājis ES reģistrēts uzņēmums, kura serveri atrodas ES teritorijā, attiecīgi – visi dati tiek uzglabāti saskaņā ar ES personas datu aizsardzības noteikumiem.  
“MyKi Watch” un “MyKi Touch” pilda ne vien klasiskā pulksteņa funkcijas, bet arī nodrošina vecākiem iespēju noteikt bērna atrašanās vietu reāllaikā īpašā mobilajā aplikācijā savā mobilajā telefonā, zvanīt un sūtīt balss paziņojumus no telefona uz pulksteni un otrādi, kā arī sūtīt uz pulksteni teksta ziņas. Pulkstenī iespējams iestatīt drošības zonas – noteiktu teritoriju ap skolu, bērnudārzu, māju, rotaļu laukumu u.tml. Ja bērns, kuram ir jāatrodas kādā no šīm zonām, to pēkšņi pamet, vecāki saņem īpašu ziņu.
Papildu drošībai ir iespēja iestatīt arī paredzamo bērna pārvietošanās ātrumu, kuram būtiski palielinoties, piemēram, iekāpjot sabiedriskajā transportā vai automašīnā, vecāki saņem ziņu, kā arī noteikt tālruņa numurus, uz kuriem bērns var zvanīt un no kuriem var zvanīt bērnam.
Tāpat šajos pulksteņos iestrādāta SOS poga, kas lieti noder ārkārtas situācijās. Līdzko tā nospiesta, vecāki saņem ziņu, ka bērns nokļuvis nelaimē, kā arī pulkstenis automātiski zvana vecākiem. Atverot mobilajā aplikācijā karti, ir iespēja apskatīties aptuveno vietu, no kuras ziņa nosūtīta.
Ja bērnu drošības pulkstenis ir tieši sasniedzams GPS satelītiem – tas atrodas atklātā vietā, mežā vai uz ceļa, ierīces atrašanās vietu iespējams noteikt ar precizitāti līdz pat 10 metriem. Savukārt pilsētās un vietās, kur celtnes ierobežo iespēju tieši uztvert GPS satelītu pārraidītos signālus, precizitāte atsevišķās situācijās var svārstīties robežās līdz 100m un vairāk. Jāpiebilst, ka šiem pulksteņiem paredzētajā mobilajā aplikācijā ir integrētas “Google Maps” kartes, kas iemantojušas plašu popularitāti, pateicoties precizitātei un lietošanas ērtībai.
“MyKi Watch” un “MyKi Touch” pulksteņiem ir Li-Ion 400 mAh akumulators, kura darbības ilgums ir līdz 30 stundām. Vecāki no mobilās aplikācijas var sekot līdzi pulksteņa akumulatora uzlādes līmenim, kas ļauj izvairīties no situācijām, kad akumulators izlādējas pēkšņi un ar bērnu sazināties kļūst neiespējami. Turklāt, ja ierīces akumulatora uzlādes līmenis samazināsies līdz 20-30%, tā piedāvās vecākiem mobilajā aplikācijā aktivizēt enerģijas taupīšanas režīmu pašiem, lai nodrošinātu pulksteņa darbību līdz uzlādei pēc iespējas ilgāk.
Gan “MyKi Watch”, gan “MyKi Touch” drošības pulksteņus var piesaistīt vairākiem mobilajiem tālruņiem. Galvenais nosacījums, lai to izdarītu, ir lejupielādēt mobilajā telefonā īpaši šiem pulksteņiem paredzēto mobilo aplikāciju un ievadīt tajā pulksteņa kodu un SIM kartes numuru. Līdzīgi, vienam mobilajam tālrunim var piesaistīt vairākus bērnu drošības pulksteņus.
Lai gan abu bērnu drošības pulksteņu modeļu funkcionalitāte ir līdzīga, “MyKi Touch” ir vairāk priekšrocību, piemēram, skārienjūtīgs ekrāns, Wi-Fi “Drošā zona”, 10 papildu numuri telefonu grāmatā, trīs zvanu melodijas un citas.
BITE piedāvā bērnu drošības pulksteņus kopā ar SIM karti un mobilo aplikāciju vecāku viedtālruņiem, kas pieejama latviešu, krievu un angļu valodās. Īpaši šīm ierīcēm BITE piedāvā izdevīgu tarifu plānu “BITE Viedais+”. Piemēram, pērkot “MyKi Watch” bērnu drošības pulksteni uz nomaksu uz 24 mēnešiem kopā ar minēto tarifu plānu, maksa par šo komplektu ir 5 EUR mēnesī. Šajā cenā ietilpst gan ierīce, kurai ir divu gadu garantija, gan arī 200 sarunu minūtes un 50 SMS saziņai Latvijā un atrodoties Eiropā, kā arī 200MB interneta, kas nodrošina iespēju lietot ierīci Latvijā un Eiropā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Aksesuāri
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…