2. augusts, 2017

Enduro galvaspilsētā Vidrižos vairāk kā 100 dalībnieku "Enduro Sprintā"

Aizvadītajā sestdienā, 29. jūlijā, galvaspilsētā Vidrižos notika Latvijas kausa 5.posms Enduro Sprintā. Sacensībās piedalījās vairāk kā 100 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Solo klasēs par ātrākā braucēja titulu cīnījās 89 sportisti, bet kvadraciklu klasē – 12.
E2 klasē un absolūtajā vērtējumā kārtējo reizi visātrāko apļa laiku uzrādīja E2 klases sportists Ivo Šteinbergs (CEC I.S. Racing).
E1 klases 3. vietas ieguvējs Krišjānis Augulis (Suzuki Latvia) stāsta, ka pirmo reizi šogad startējis Sprintā un sacensības Vidrižos bijušas tikai otrais posms, kurās viņš piedalījies. „Diemžēl iepriekšējos posmos nestartēju traumas dēļ. Vidrižos bija laba, ar interesantiem pārbraucieniem un testiem. Ļoti patika testi, jo abos bija daudz krosa elementu, tramplīnu, nobraucienu un līkumu, kas prasīja veiklību. Pārbraucienos bija asfalts, grants ceļi, meža stigas ar „špūrēm” un daži grāvji. Vietām nācās „iespringt”, vietām varēja braucot atpūsties,” stāsta Krišjānis. Kopumā sportistam sacensības ļoti patikušas, jo mājup devies ar smaidu un gandarījumu par iegūtu rezultātu. „Nākošgad plānoju startēt visos posmos Sprintā un Enduro,” tā Krišjānis Augulis.
E2 klases otrās vietas ieguvējs Kārlis Liepiņš (Motosports Racing Team) atklāj, ka „kopumā nedēļas nogale bija izdevusies. Laika apstākļi bija ideāli.” Lai gan vietām bijusi mitra, tas netraucējis izbaudīt labas sacensības. „Abos testos bija izteikti krosa elementi, bez sarežģītiem elementiem. Testi bija diezgan ātri. Nepieļāvu nevienu kļūdu. Kā redzams rezultātos, ātrākie sportisti cīnījās par sekundēm,” atceras Kārlis. Sportists savu sīvāko konkurentu Edgaru Rudīti apsteidza tikai par 0,03 sekundēm, atstājot aiz sevis trešajā vietā. „Testos „gājām” sekunde sekundē. Tādā ziņā šis bija viens no labākajiem Sprinta posmiem šajā sezonā. Neskatoties uz to, ka vairākus gadus esmu piedalījies Cross Country, Enduro Sprintā piedalos pirmo gadu. Vidrižos, Bauņu ģimenes organizētās sacensības, kā vienmēr bija līmenī. bija izšķūrēta, zīmes visur redzamas. Pārbrauciens vietām bija nedaudz vienmuļš, bija daudz jābrauc pa šoseju, bet saprotu – bez tā neiztikt. Testi bija diezgan īsi, ja salīdzina ar sprintu Madonā,” secina Kārlis. Sportists ar nepacietību gaida Cross Country posmu, kas jau septembrī norisināsies Vidrižos. ”Ceru atkal ātrāk „uzbraukt”. Kopumā sezona bija interesanta, man Edgars Rudītis bija laba konkurence šajā sezonā. Uzdevums izpildīts. Pēc divu gadu pārtraukuma, atkal „forši” atgriezties apritē un esmu priecīgs par kuplo dalībnieku skaitu, kas bija Vidrižos,” atzīst Kārlis Liepiņš.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda